Zaklínačský meč "WITCHER in MOVIE" + pochva s popruhem ZAKLÍNAČ

13 hodnocení
4 999 Kč –40 %
Funkční Zaklínačský meč "NETFLIX VERSION" + pochva s popruhem
4 999 Kč –40 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Meč, který dominoval v legendárnímu seriálovém zpracování od Netflixu. Detailně propracovaný meč v poměru 1:1 s originálem. Lehký, funkční a lehce ostřený. Meč, který je vhodný jak pro výstavní účely, tak pro trénink. Součástí meče je pochva s popruhem, díky které si můžete nahodit meč na záda a cítit se jako samotný Henry Cavill.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaklínačský meč "WITCHER in MOVIE" + pochva s popruhem ZAKLÍNAČ

"Budeš utíkat. Pokusíš se utéct dívce z lesa, ale zůstaneš. Je tvým osudem!"

Design meče se velice přesně drží své seriálové předlohy. Prvním čím Vás zaujme, je přesným a detailním zpracováním. Čepel je z masivního kusu oceli, jeho ostří je již z výroby lehce naostřené. Na čepeli dlouhé 70,4 cm, nalezneme krevní žlab.

Rukojeť o délce 24 cm je kompletně vyrobena z masivní oceli. Její povrch je obdařen vrstvou protiskluzového povrchu, aby Vám rukojeť v ruce neprokluzovala. Na jednom konci rukojeti najdeme zdobnou hlavici v kuželovitém tvaru detailně zpracovanou, tak že těžko odtrhnete oči. Záštita z druhé strany rukojeti je též z pevné oceli, její zdobení je prostší, dominuje zlatý kruh vyzdobený reliéfy. 

Součástí meče je také pochva, vyrobena z ekokůže. K pochvě je připevněný popruh, jehož délka si můžete libovolně nastavit. Takže si meč můžete lehce zavěsit na záda, jako opravdový Zaklínač.

Zaklínačský meč "WITCHER in MOVIE" je ideálním dárkem pro každého fanouška příběhů ze světa Zaklínače. Ozdoba, která může zdobit Váš obývací pokoj či hernu, nebo pergolu. Také se dá využít, jako doplněk cosplaye

Geralt z Rivie, hrdina série Zaklínač se objevil už v mnoha zpracováních. Krom svých základů v knize se objevil v seriálovém, filmovém a herním zpracování. V každé verzi se objevilo několik druhů mečů, které Geralt užíval. I na našem e-shopu máme několik verzí, ovšem se jedná pouze o herní. Nyní Vám však přinášíme meč, vyrobený podle seriálové adaptace z dílny Netflix.  

POZOR! Jelikož je meč lehce zostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti, užívat ke kontaktnímu šermu!!!

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Zaklínač / Witcher
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční meče
Hmotnost: 1625 g
Délka celková : 97,7 cm
Délka čepele: 70,4 cm
Šířka čepele: 4 cm
Délka rukojeti: 24 cm
Materiál: karbonová ocel
Materiál pouzdro: koženka, nylon
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: