Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "SCHOOL OF WOLF" s pevnou pochvou a popruhem!

HQ!
17 hodnocení
10 999 Kč –50 % 5 499 Kč 4 545 Kč bez DPH
Skladem

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli, jehož detaily jsou nádherně propracovány a lahodí oku. Nejen vhodný doplněk k cosplayi, ale i funkční nástroj na sekání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "SCHOOL OF WOLF" s pevnou pochvou a popruhem!

"Krom školy Vlka, existovalo několik dalších zaklínačských škol. Škola Kočky, Gryfa a Zmije. Ale jestli stále fungují, to netuším." 

Za dávných časů se v Severních královstvích nacházelo více zaklínačských škol, krom školy Vlka na Kaer Morhen.  Školy Kočky, Gryfa a Zmije též zplodily stovky zaklínačů. Každý z těchto bojovníků s nestvůrami nosil na krku amulet, který značil, z jaké školy pochází. Krom toho na svých zádech nosili i dva meče, které užívali k provozování svého krvavého řemesla. Nyní Vám představujeme novinku, kterou na českém trhu jen tak nenajdete... A tou je Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "SCHOOL OF WOLF" s pevnou pochvou a popruhem!

Rukojeť o délce 17,7 cm má ocelový základ a její povrch je umělohmotný a protiskluzový, tudíž Vám meč jen tak z ruky nevyklouzne. Na jedné straně najdeme detailně zpracovanou, šroubem zpevněnou hlavici, ozdobenou reliéfem vlčí hlavy, znakem školy Vlka. Designově jednoduchá záštita je tvarem totožná jako původní replika stříbrného meče Zaklínačů. 

Součástí meče je také pevné dřevěné pouzdro, na kterém nalezneme zdobené kovové prvky. Celá pochva je potažená ekokůží, k pochvě je připevněný kožený popruh, na kterém nalezneme sponu, díky které si můžete nastavit délku popruhu a připevnit si tak meč na záda jako pravý Zaklínač. :)

Meč je ideálním dárkem pro každého fanouška Zaklínače. Může ozdobit Vaše obydlí, hernu či pergolu. Také se může stát nádherným doplňkem k Vašemu cosplayi. Krom toho se meč díky své lehkosti a funkčnosti dá využít k tréninku seků, sekání ovoce, zeleniny, ale také měkkého dřeva. 

ALE POZOR! Jelikož je meč ostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti užívat ke kontaktnímu šermu!!!


  

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční meče
Hmotnost: 1433 g (s pouzdrem)
Délka celková : 100,5 cm
Délka čepele: 70,4 cm
Délka rukojeti: 17,7 cm
Materiál: Damašková ocel, plast
Materiál pouzdro: koženka, dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: