Dřevěná plaketa "ŘEZNÍK Z BLAVIKENU" Zaklínač/Witcher

2 hodnocení
999 Kč –42 %
Dřevěná plaketa "ŘEZNÍK Z BLAVIKENU" Zaklínač/Witcher
999 Kč –42 % 579 Kč 479 Kč bez DPH
Skladem

Krásný kousek dřeva, s velice kvalitním provedením. Zaklínačská škola vlka, škola, která už bohužel pomalu zaniká. Je jen pár zaklínačů, jenž nosí hrdě znak této školy. Nejznámějším z nich je slavný Geralt z Rivie. O kterém vypráví knihy autora Andrzeje Sapkowského. Nyní můžete i vy mít část tohoto úžasného světa v svém doupěti, aby tak mohla zdobit Vaši zeď či hodovní síň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná plaketa "ŘEZNÍK Z BLAVIKENU" ZAKLÍNAČ

" Zlo je Zlo. "

Velice stylový a nádherný kousek. Na váze ji přidává i fakt, že je vyrobena zakázkově, schopným a precizním českým dodavatelem! Tvořená kvalitním a patřičně ošetřeným bukovým dřevem a obohacena o vygravírovaný znak Zaklínačské školy Vlka, který na Vás z dřeva přímo hledí. Plaketa je vcelku o průměru 20 cm.

Dva úchyty s kvalitní oceli poté zajistí aby jeden z mečů nepřišel k úhoně a do těla plakety jsou uchyceny pevně aby nedošlo k neštěstí. V takovém případě by nepomohla ani vlaštovka či zkušený kovář z Novigradu či jiného království . 

Sama plaketa je určena pouze k dekoračním účelům a může tak doplnit Vaši sbírku, či ozdobit Vaší tajnou místnost, nebo laboratoř. Rozhodně by tento krásný kousek neměl chybět žádnému fanouškovy tohoto fantasy světa.

Tato dřevěná nádhera je vskutku výstavním kouskem, který svým provedením potěší každého fanouška slavného Záklínače. Zdobená známým symbolem školy Vlka, takovým jak ho můžeme znát z nové netflixovské série, a připravená na to stát se součástí Vaší zaklínačské laboratoře či obývací místnosti. Plaketa je určena pro každý meč z naší nabídky a elegantně je udrží tak pevně, aby se mohli honosit na zdi hned vedle trofeji z monster či jiných cen Vaší výpravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zaklínač / Witcher
Záruka: 2 roky
Druh: Plaketa
Hmotnost: 590 g
Průměr: 25 cm
Tloušťka materiálu: 1,5 cm
Rozteč uchycení meče: 5 cm
Materiál: Bukové dřevo, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: