Dřevěná plaketa "KAER MORHEN" The Witcher

5 hodnocení
999 Kč –42 %
Dřevěná plaketa "KAER MORHEN" The Witcher
999 Kč –42 % 579 Kč 479 Kč bez DPH
Skladem

Zaklínačská škola vlka je tou nejznámější a pochází z ní dokonce i legendární Geralt z Rivie, zde se díky starému a moudrému Vesemirovi naučil svému zaklínačskému umění. Sídlo školy Vlka je stará rozvalina v horách Kaer Morhen, v jejichž zdech se učili leckteří zaklínači. Dnes je však jen vzpomínkou své slávy, neboť byla napadena a vypálena do základu. Jejími posledními členy jsou Geralt, Eskel, Lambert, Vesemir a v neposlední řadě i Ciri.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná plaketa "KAER MORHEN" The Witcher

" Být neutrální, neznamená být lhostejný a necitlivý. "

Tato plaketa je vskutku výstavním kouskem, který svým provedením potěší každého fanouška legendární ságy o zaklínači. Zdobená známým symbolem školy Vlka a připravená na to zvelebit Vaše zaklínačské sídlo či útočiště. Hodí se na každý meč z naší nabídky těchto zaklínačských pomocníků a udrží je pevně tak, aby se mohli honosit na zdi hned vedle trofeji z monster či u krbu.

Opravdu je to velice stylový a nádherný kousek. Na váze ji přidává i fakt, že je vyrobena zakázkově, zručným českým dodavatelem! Tvořená kvalitní a patřičně ošetřeným bukovým dřevem a obohacena o stylově vygravírovaný znak Zaklínačské školy Vlka, který na Vás z dřeva přímo vrčí. Plaketa je vcelku kousek 20 cm v průměru.

Dva úchyty s kvalitní oceli poté zajistí aby jeden z mečů nepřišel k úhoně a do těla plakety jsou uchyceny pevně aby nedošlo k neštěstí. V takovém případě by nepomohla ani vlaštovka či zkušený kovář z Novigradu. 

Sama plaketa je určena pouze k dekoračním účelům a může tak doplnit Vaši sbírku, či ozdobit Vaší tajnou místnost, nebo laboratoř. Rozhodně by tento krásný kousek neměl chybět žádnému fanouškovy tohoto fantasy světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Plaketa
Hmotnost: 590 g
Průměr: 25 cm
Tloušťka materiálu: 1,5 cm
Rozteč uchycení meče: 5 cm
Materiál: Bukové dřevo, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: