Luxusní ostrý meč Zaklínač/Witcher "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem! Funkční!

36 hodnocení
7 990 Kč –50 %
Luxusní ostrý meč Zaklínač/Witcher "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem! Funkční!
7 990 Kč –50 % 3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem

Funkční ostrý meč, zhotoven z oceli N420. V poměru 1:1 se podobá herní předloze. Luxusní meč, za skvělou cenu! Užijte si trénink s pravým ostrým mečem. V balení samozřejmě i pevná dřevěná pochva se zádovým přehozem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaklínač ocelový "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem! 

"Zabili všechny, staré, mladé i studenty. Přežil jsem jenom já."

Starý Zaklínač ze školy vlka, který se stal legendou mezi svými bratry v meči. Zkušený bojovník 
který za mlada přežil útok lůzy na Kaer Morhen. Zkušený veterán který kdysi býval učitelem šermu, a vycvičil
poslední generaci Zaklínačů školy Vlka. Nyní tu pro Vás máme nový meč ze světa Andrzeje Sapkowskiho. Meč kterýpatřil legendárnímu Vesemirovi. Představujeme Vám novinku, Luxusní meč Zaklínač ocelový "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!   

Nádherný OSTRÝ a FUNKČNÍ meč, který je 1:1 replikou světově uznávaného herního počinu se nyní může stát i Vaším pokladem. Zaklínačský meč "VESEMIR'S SWORD" je nyní dostupný i všem nezaklínačům v podobě této nádherné detailní repliky, kterou můžete vidět ve třetím díle herní série s názvem Divoký hon. Nádherné detaily a kvalitní provedení Vám tak umožní si vyzkoušet boj, jako pravý zaklínač a užít si tento jedinečný zážitek naplno.

Čepel zaklínačského meče "VESEMIR'S SWORD" je nádhernou replikovou záležitostí, vyrobenou z nerezové oceli N420, takže údržba této repliky je naprosto nulová. Čepel je oboustranně zbroušena. Jedná se tak o plně funkční ostrý meč! Lze s ním tak trénovat sekání například na ovoci. Rozhodně s ním však nesekejte například větve. Špička meče je taktéž ostrá. Doporučujeme tak zvýšenou opatrnost při manipulaci. Čepel o délce 89,5 cm je opatřená tzv. "krevním žlabem", sloužícím pro rozšíření a zpevnění čepele při zachování nižší hmotnosti.

Jílec meče "VESEMIR'S SWORD" je nádhernou a detailní replikou, kterou můžete vidět i na plakátech propagující tuto úspěšnou hru.
Nejnápadnějším prvkem této krásně zpracované záštity je torzírovaná (kroucená) záštita, shodná s herním originálem, která nádherně zdobí meč.


Z této záštity pak vychází pevná rukojeť tvořená dřevěným jádrem, které je opletené ekologickou kůží. Na konci rukojeti naleznete pevnou kovovou hlavici.

Nedílnou součástí tohoto luxusního meče "VESEMIR'S SWORD" je kvalitní dřevěná pochva, která je potažená ekologickou kůží a osazená nerezovými konci. Součástí této pochvy je i zádový popruh, aby jste Váš nový meč mohli nosit, jako pravý zaklínač.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 1912 g (s pouzdrem)
Délka meče: 120,5 cm
Délka čepele: 120,5 cm
Délka rukojeti: 28 cm
Materiál: nerezová ocel, eko kůže, dřevo
Materiál pouzdro: dřevo, eko kůže, nerezová ocel
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Meč Zaklínač 27.5.2024 18:18
Zdravím lidičky a příznivci magie (Wicca) budu začínat s rituály v přírodě v hodiny nelické. Tady u nás jsou večer vlci a medvědi proto radši sebou meč už jen z důvodu starých zvyků a tradic jsem zvědaví na provedení a mnoho příjemných chvil
Odpovědět