Funkční meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN"+ pochva s popruhem ZAKLÍNAČ/WITCHER

15 hodnocení
7 999 Kč –25 %
Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN" + pochva se zádovým popruhem
7 999 Kč –25 % 5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Meč zhotovený z damaškové oceli, který dominoval v seriálovém zpracování od Netflixu. Detailně propracovaný meč v poměru 1:1 s originálem. Lehký, funkční a naostřený. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN" + pochva s popruhem ZAKLÍNAČ

"Na Jarmarku jsi byl celý od krve. Nechtěl sis vybrat ale musel si. A nikdy nebudeš vědět zda dobře. Odmění tě kamenováním."

Design meče je vyroben přesně podle seriálové předlohy. Prvním čím Vás zaujme je svým přesným a detailním zpracováním. Tento meč je plně funkční a jeho čepel je vyrobena z damaškové oceli! Čepel je z masivního kusu oceli, jeho ostří je již z výroby naostřené. Na čepeli dlouhé 70,5 cm, nalezneme krom krásně zpracovaného vzoru, kterým je damašková ocel proslavena i krevní žlab.

Rukojeť o délce 24 cm, je kompletně vyrobena z masivní oceli. Její povrch je obdařen vrstvou protiskluzového povrchu, aby Vám rukojeť v ruce neprokluzovala. Na jednom konci rukojeti najdeme zdobnou hlavici v kuželovitém tvaru detailně zpracovanou, tak že těžko odtrhnete oči. Záštita z druhé strany rukojeti je též z pevné oceli, její zdobení je prostší, dominuje ji však zlatý kruh, který je vyzdobený reliéfy. 

Součástí meče je také pochva, vyrobena z ekokůže. K pochvě je připevněný popruh, jehož délku si můžete libovolně nastavit. Meč můžete lehce zavěsit na záda, jako opravdový Zaklínač. Což znamená že na meči nenaleznete ani kousek plastu!!!  

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN" je ideálním dárkem pro každého fanouška příběhů ze světa Zaklínače. Ozdoba, která může zdobit Váš obývací pokoj, či hernu, nebo pergolu. Také se dá využít, jako doplněk cosplaye. Díky jeho funkčnosti a lehkosti lze s mečem i trénovat a sekat ovoce, zeleninu, bambusové rohože, nebo i měkké dřevo.

POZOR! Jelikož je meč ostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti, užívat ke kontaktnímu šermu!!!

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Zaklínač / Witcher
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční meče
Hmotnost: 1532 g
Délka celková : 98 cm
Délka čepele: 70,7 cm
Délka rukojeti: 24 cm
Materiál: Damašková ocel
Materiál pouzdro: koženka, dřevo, kov
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: