Meč Krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" damašková ocel - Pán prstenů

35 hodnocení
10 999 Kč –18 %
Meč Krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" damašková ocel - Pán prstenů
10 999 Kč –18 % 8 999 Kč 7 437 Kč bez DPH
Skladem

Jeden z nejoblíbenějších produktů z našeho e-shopu, nyní však z Damaškové oceli. Ostřená čepel vhodná k sekání měkčích materiálů. Skvělý doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" damašková ocel - Pán prstenů

"Přátelé! Vy se neklaňte."

Jeden prsten byl zničen. Frodo Pytlík splnil své poslání a ve Středozemi konečně zavládl mír. Gondor konečně získal svého krále, jímž se stal Hraničář Aragorn, syn Arathornův, neboli Elessar. Natal věk lidí a král Elessar vládl moudře a spravedlivě. Jeho meč, jenž byl zlomen a znovu skut, jin nemusel prolévat krev, jeho legenda však zůstala věčná.

Meč "ANDURIL" již z našeho e-shopu dobře znáte. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů, neboť legendární sága Lord of the Rings nikdy nezemře. Nyní pro Vás máme další verzi tohoto legendárního meče z ještě víc legendární ságy. Meč krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" je oproti svým předchůdcům vytvořený z Damaškové oceli! 

Na první pohled Vás jistě upoutají propracovanější detaily. Runy damaškové čepeli jsou zřetelnější a zlaté zdobení na rukojeti a pochvě výraznější. Celý meč měří od špice k hlavici rukojeti 118,7 centimetrů. Čepel o délce 88 centimetrů, je již z výroby ostřena a pevně upevněna v rukojeti. Tudíž se nejedná jen o výstavní kus, ale meč, se kterém se nemusíte bát sekat ovoce, zeleninu, či měkčí dřevo. 

Meč je vzhledově plně totožný se svými kolegy, které již znáte z naši nabídky. Rukojeť je dlouhá 29,2 centimetrů a na dotek velice pohodlná a krásně padne do ruky. Součástí meče je dřevěná pochva, potažená ekokůží. Na této pochvě najdeme kovové prvky a také řemínek k upevnění na opasek. Meč je skvělým kouskem na výstavu ve Vaší domácnosti ale také ideální doplněk ke Cosplayi jedné z nejoblíbenějších postav ze světa Lord of the Rings, hraničáře, krále Aragorna.    

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: replika meče
Hmotnost : 2023 g
Délka meče: 118,7 cm
Délka čepele: 88 cm
Délka rukojeti: 29,2 cm
Materiál: Damašková ocel, karbonová ocel, dřevo, ekokůže
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora kalené 10.6.2024 17:27
je tento produkt kalený? předem děkuji za odpověď Mirek Hába
Odpovědět