Světelný meč "DARTH VADER" Plně kontaktní! Multi-color!!! RGB

7 hodnocení
19 999 Kč –50 %
Světelný meč "DARTH VADER" Plně kontaktní! Multi-color!!! RGB
19 999 Kč –50 % 9 999 Kč 8 264 Kč bez DPH
Skladem

Světelný meč typu RGB, jenž je detailně zpracován. Měřítko 1:1. Plně kontaktní, vhodný jak na výstavu tak pro kontaktní šerm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "DARTH VADER" Plně kontaktní! Multi-color!!! RGB

"Nebuď tak moc pyšný na technického strašáka kterého jsi zkonstruoval! Schopnost zničit planetu, není nic ve srovnání s mocí vesmírné síly!" 

Fanoušci původní trilogie Star Wars si přijdou na své! Na sklad Chladných zbraní dorazil jako temný mrak, světelný meč samotného Darth VaderaMeč Sithského lorda, který byl zodpovědný za převrat Galaktické republiky, vyvraždění rytířů Jedi a zrození Galaktického Impéria. Nyní se můžete i Vy cítit jako Anakin Skywalker, když přešel na temnou stranu síly, protože meč "DARTH VADER" čeká jenom na Vás! 

Rukojeť světelného meče je přesnou replikou z legendární ságy. Detailní zpracování a zvukové efekty jsou naprosto totožné s filmovou předlohou a dodává Vám pocit, že Vy sám/a jste Darth Vader. :)

Základ rukojeti je vyroben z pochromovaného kovu, zdobné detaily rukojeti z tvrzeného plastu. Rukojeť v měřítku 1:1 výborně padne do ruky, aniž by vykluzovala. Spodní část meče drží na šroubovací závit, pod kterým je skryta výkonná baterie a silný reproduktor.  

Meč obsahuje celkem bohatý výběr barevných módů, které se dají lehce přepnout a každý z nich obsahuje originální hlášku z filmu! Takže i když je meč původně červený, Vy sami se můžete rozhodnout, jaká barva je ta Vaše! Takže na jakou stranu se postavíte? 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah Balení:
- Světelný meč "DARTH VADER"
- Dutý tubus
- Baterie
- Nabíječka Baterie
- Transparentní stojánek

Světelný meč "DARTH VADER" je vhodný pro tréninkový i kontaktní šerm. Dá se také využít k cosplayi jak Sithského lorda, tak Rytíře Jedi. Může sloužit jako dekorace obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo jiné části Vašeho domova. Jste fanoušky Star Wars? Tento meč rozhodně nesmí chybět ve Vaší sbírce! Nechť Vás provází síla! 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Celková délka meče: 113,2 cm
Celková hmotnost: 831 g
Hmotnost rukojeti: 658 g
Délka rukojeti: 29,2 cm
Materiál: Pochromovaný kov, plast
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: