Nodači katana "MASAMUNE" Final Fantasy VII

4 hodnocení
2 499 Kč –40 %
Nodači katana "MASAMUNE" Final Fantasy VII
2 499 Kč –40 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Přená, detailně zpracovaná výstavní replika meče hlavního záporáka Final Fantasy VII, Sephirotha. Výstavní kousek vhodný ke cosplayi.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nodači katana "MASAMUNE" Final Fantasy VII

"Na všechny z Vás čeká smrt! Ale nebojte se, neboť ze smrti se rodí nový život. Všichni budete žít jako moje součást!" 

Sephiroth patřil mezi hrdiny a byl všemi uznáván jako hrdina. Dokonalý voják, který jemuž jeho společníci vzdávali čest, neboť pro ně byl vzorem. Však v srdci tohoto hrdiny, se skrývala temnota. Poté co se dozvěděl o svém původu a experimentech jenž doprovázely jeho narození, zešílel a stal se z něj vraždící psychopat, který si však zachoval svou vážnou a klidnou tvář. Tak se Sephiroth stal hlavním záporák hry Final Fantasy VII a úhlavním nepřítelem Clouda Strife. Nyní i Vy se můžete stát Sephirothem a třímat jeho legendární zbraň "MASAMUNE"! 

Velice dlouhá katana, tzv. nodači, je replikou dlouhých obouručních samurajských mečů, které používali samurajové ve starém Japonsku. Zároveň je věrnou replikou velice slavné počítačové hry i filmu = FINAL FANTASY.

Katana je lehce broušená s vlněným ostřím (hamon). Ostatní celokovové prvky jsou zpracovány s japonskou tématikou. Rukojeť je tradičně japonsky zpracována s kovovými detaily (žádný plast!). I kovová záštita je věrohodná ku reálné předloze - posuďte sami! :-)

Pochva je celodřevěná s hrubým černým nástřikem příjemným na omak. Uprostřed se nachází tradiční omotávka sageo. Nevšední dlouhá katana - spíše nodači - "FINAL FANTASY" nadchne každého, zejména pak nadšence anime seriálů!

Katana "FINAL FANTASY" je gigantický kus určený pouze k dekoraci!

Není stavěný na sekání, ale za svou cenu je to pořádný věrohodný kus poctivě zpracovaný dle herní předlohy FINAL FANTASY. ;-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Final Fantasy
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost: 999 g
Délka: 134 cm
Materiál: karbonová ocel, kov, omotávka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: