Světelný meč "KYLO REN" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

HQ!
8 hodnocení
39 999 Kč –32 %
Světelný meč "KYLO REN" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
39 999 Kč –32 % 26 990 Kč 22 306 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaný v poměru 1:1 s filmovým originálem. Neopixelová verze s funkcí multi-color. Vhodný jak k výstavním účelům, tak na kontaktní šerm.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "KYLO REN" Plně kontaktní!

"Přidej se na temnou stranu! Společně... Budeme vládnout celé galaxii."

Ben Solo patřil díky svým schopnostem k nejlepším studentům na akademii Luka Skywalkera. Hluboko v jeho srdci se však skrývala temnota a ta ho přivedla na cestu temné strany. Z Bena se tak stal Kylo Ren učedník vrchního velitele Snoka a nástupcem Darth Vadera. Kylo Ren charakteristický svou černou maskou a zvláštním světelným mečem se tak sta další hrozbou pro galaxii. Ovšem ve svém srdci stále cítí pochybnosti. A není jisté, zda ho zlo opravdu úplně pohltilo.        

Jediný svého druhu v České republice. Zcela přesná kopie, ale tentokrát funkční, tudíž vhodná pro kontaktní šerm. Detailně zpracovaná rukojeť má základ vyrobený z hliníkové slitiny a to včetně propracovaných detailů. Záštita meče díky detailnímu zpracování opravdu vypadá, jako by se jednalo o skutečný světelný meč. Neboť její povrch je stylizován tak, že vypadá, jako opálený silným žárem. Samotné malé čepele, které pevně pasují do záštity, jsou stylizovány, aby připomínali tvar čepele filmové předlohy. 

Krom autentického designu meč také vlastní několik funkcí, které Vás 100% zaujmou. Tou nejdůležitější je rozhodně možnost měnit barvu čepele. Pokud Vám tedy nevyhovuje klasická červená, můžete si ji změnit na jinou barvu, která je Vám bližší. Krom toho meč obsahuje několik módů svítivosti, které lze také libovolně měnit podle chuti. Do třetice tu máme možnost změny zvuků, takže se opravdu jedná o štědrou nabídku, ze které si můžete vybrat a přizpůsobit si meč podle svého. :)

Součástí meče je pevný transparentní stojánek. Do něj můžete meč pohodlně založit a kochat se jeho krásou. Stojánek je malý, lehký a snadno přenosný. Bez problémů zapadne do každé domácnosti. :)  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "REY" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
Napájecí kabel 
- Tubus
- Transparentní stojánek

Světelný meč "KYLO REN" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost rukojeti: 589 g
Celková hmotnost: 999 g
Délka rukojeti: 27,5 cm
Materiál: Hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: