Bleskový kunai "NAMIKAZE MINATO" Naruto - Bílý

EXKLUZIVNÍ CENA
4 hodnocení
599 Kč –58 %
Bleskový kunai "NAMIKAZE MINATO" Naruto - Bílý
599 Kč –58 % 250 Kč 207 Kč bez DPH
Skladem

Plastová replika zbraně, užívané převážně oblíbeným 4. Hokage Namikaze Minatem. Délka 27,5 cm. Rukojeť omotána bílým obvazem, skvělý doplněk ke cosplayi.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bleskový kunai "NAMIKAZE MINATO" Naruto - Bílý

"Být ninjou, znamená postavit se nenávisti."

Zbraň používaná legendárním ninjou zvaným Žlutý Bleskem Namikaze Minatem, Hrdinou vesnice skryté v listí čtvrtým hokagem a géniem své doby. Bleskový kunai se proslavil, jakožto nejlepší Minatův společník v boji s jehož pomocí dokázal neskutečné věci, jako například techniku Letícího boha blesku, díky které se mohl ke kunai přemístit a tak porazil mnoho svých nepřátel. Nyní se můžete stát vlastníkem této zbraně i Vy! 

Jeden z těchto kunaiů daroval svému studentovi Kakashimu, když úspěšně splnil zkoušku ninji. Poslední službu, jenž vykonal byla ochrana Minatova syna Naruta a pomoc při zapečetění devítiocasého démona Kyiuubiho, při kterém přišel Minato i jeho žena Kushina o život, aby zachránili Skrytou Listovou vesnici.

Kunai je vyroben z tvrzeného plastu a dodáván v krabičce s logem Listové vesnice. (Konoha) Od normálního kunaie se liší výhradně trojitým ostřím, které mu dodává více síly, jak v souboji na dálku, tak na blízko. Kunai měří po celé své délce 27,5 cm. Jeho váha je pouhých 42 g. Rukojeť kunaie je po celé své délce omotaná obvazem bílé barvy, což krásně kontrastuje s celo černým designem kunaie. 

Legandarní bleskový Kunai (Hiraishin Kunai) by neměl chybět v arzenálu, každého správného fanouška Naruta. Kunai je také vhodným a bezpečným doplňkem ke cosplayi. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 42 g
Délka: 27,5 cm
Materiál: plast, tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: