Meč Théodena Rohanského "HERUGRIM" Pán Prstenů

4 hodnocení
4 999 Kč –40 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Luxusně zpracovaná replika meče Théodena Rohanského, která nadchne každého milovníka Pána Prstenů! V balení dodávána i plaketka na zeď!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Théodena Rohanského "HERUGRIM" Pán Prstenů

"Kupředu!
Nebojte se žádné tmy!
Vzhůru! Vzhůru, jezdci Theodénovi!
Kopí se budou třást, štíty budou praskat!
Je den mečů, den rudý, než slunko vstane!
Do boje! Do boje! Jeďte!
Jeďte do zkázy a do zániku světa!
Boj! Boj! Boj!
Do boje, Eorlovci!"

Meč který po více než 500 let přecházel linií Rohanských králů. Nám nejznámějším je však Rohanský král Théoden, který jej třímal v ruce v bitvách o Helmův žleb nebo při jeho posledním střetu na Pelennorských polích.
Tento dlouhý meč je tak stále dědictvím rohanského krále, který s ním neohroženě bude chránit svůj lid před jakoukoli hrozbou. Unesete tuto tradici i Vy?!

Meč Théodena Rohanského "HERUGRIM" je ikonickou zbraní z legendární filmové trilogie Pán Prstenů. Tato naprosto skvostná replika disponuje nejen kvalitním provedenímale také úžasnými detaily, které Vás doslova vtáhnou do Tolkienova fantastického světa.

Čepel meče "HERUGRIM" je adaptací široké varianty dlouhého meče. Materiál užitý na výrobu této čepele je nerezová ocel, která je opatřená dvojitým krevním žlabem. Ostří tohoto meče je však pro cosplayové, divadelní a nebo jen výstavní účely tupé.

Tato krásné leštěná čepel meče "HERUGRIM" pak přechází v luxusně provedenou rukojeť. Počátek této rukojeti začíná u velice detailní a masivní záštity. Tato záštita je vyrobená z masivního kusu mosazi, který obepíná celou čepel.
Motiv záštity je pak pro lid Rohanu charakteristické vyobrazení dvou koní, kteří se dotýkají hlavami.
Tato masivní detailními rytina zdobená záštita pak přechází ve dřevěnou rukojeť, která díky tvaru padne každému do ruky!

Hlavice této rukojeti je pak opět vyrobená z masivního kusu mosazi, který zdobí drážky a rytiny provedené stejně jako u záštity.

Meč "HERUGRIM" je masivní záležitostí, která nesmí chybět v žádné sbírce milovníka Tolkienova světa Pána Prstenů.
Ve chvílích míru si tento luxusní kousek můžete pověsit na Rohanskou dřevěnou plaketku a vyzdobit tak Vaše obydlí kouskem historie Středozemě.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: Dlouhý meč
Hmotnost: 1929 g
Délka meče: 96,5 cm
Síla čepele: 3 mm
Materiál: Nerezová ocel, mosaz. dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: