Vrhací ninja nůž "NARUTO KUNAI" kovový

11 hodnocení
799 Kč –37 %
Vrhací ninja nůž "NARUTO KUNAI" kovový
799 Kč –37 % 499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem

Pevná, kovová verze vrhacího nože Kunai, z Japonského anime Naruto. Nástroj vhodný k praktikování triků, vrhání i ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrhací ninja nůž "NARUTO KUNAI" kovový

"Jednoho dne budu Hokage!"

Ve světě anime Naruto každý dospívající chlapec či dívka, touží po tom že až vyroste stane se ninjou. Proto v mladém věku nastoupí na akademii, kde se naučí základní techniky a užívání zbrojního arsenálu ninjů. Asi nejzásadnější zbraní v tomto arsenálu je nůž zvaný "kunai", který lze užívat nejen na blízko ale i na dálku. Tento nůž je také nejoblíbenější zbraní hlavní postavy Naruta a nyní jej můžete vlastnit i Vy! 

Na našem e-shopu jsme již repliky kunaie z anime Naruto prodávali. Ovšem jednalo se převážně o plastové verze. Těmto časům však již odzvonilo a nyní zde máme pevnou, kovovou verzi této slavné zbraně, kterou můžete nejen užít jako doplněk ale i s ní vrhat! Ovšem pouze do měkčích materiálů (pěna, karton).

Vrhací ninja nůž "NARUTO KUNAI" oplývá celkovou délkou 24,8 cm. Kunai Vás na první pohled jistě okouzlí svým tvarem a jedinečným designem, jenž je 1:1 totožný s originální předlohou. Celý nůž váží pouhých 169 g. a celý je vyveden v černé barvě.  

Kulatá rukojeť o délce 8,3 cm. je po celé své délce omotaná červeným opletem. Na konci rukojeti najdeme kruhové zakončení, jenž má průměr 3 cm. Díky tomuto zakončení můžete dělat s nožem triky jako pravý Ninja. Vrhací ninja nůž "NARUTO KUNAI" je již z výroby tupý, proto jej hravě můžete využít i jako doplněk ke cosplayi. :)  

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 160 g
Délka: 24,4 cm
Délka čepele: 11,7 cm
Délka rukojeti: 8,5 cm
Průměr kruhu: 2,5 cm
Materiál: zinková slitina, tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: