Meč Uchiha Sasukeho "KUSANAGI"- Naruto

16 hodnocení
1 499 Kč –26 %
Meč Uchiha Sasukeho "KUSANAGI"- Naruto
1 499 Kč –26 % 1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Výstavní replika meče z mangy a seriálu Naruto. Tupá čepel vyrobena z uhlíkové oceli, dřevěná, lakovaná pochva i rukojeť. Vynikající doplněk ke cosplayi.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Uchiha Sasukeho "KUSANAGI"- Naruto

 "Sním o tom že obnovím svůj klan. A zabiju jednoho muže." 

Uchiha Sasuke, chlapec z vesnice Konohy a student ninja akademie, který přišel o svou rodinu a klan. Od té doby si dal slib a vyrazil na cestu za pomstou, na jejíž konci čekal jeho starší bratr Itachi, který měl na rukou krev klanu Uchiha. Proto Sasuke tvrdě trénuje a užije jakékoliv možnosti jak zesílit i za rizika že ztratí všechny na kterých mu záleží. Proto opouští vesnici a svěřuje se pod křídla Orochimara. Po dvou letech tréninku je Sasuke připraven a obdařen novými schopnostmi a mečem Kusanagi, vyráží dokončit svou cestu za pomstou!

Pro fanoušky jednoho z nejznámějších Anime Naruto tu máme kousek, který jistě oceníte nejen do své sbírky, ale i jako luxusní doplněk ke Cosplayi! Meč Uchiha Sasukeho "KUSANAGI" je dokonalou replikou 1:1 s originálem. Jedná se převážně o výstavní kousek, ovšem meč je dostatečně zpevněn aby se s ním dalo i cvičit! Tak se chopte meče a vyrazte na cestu za obnovou klanu Uchiha

Meč na první pohled působí nenápadně a připomíná obyčejnou lať o délce 96 cm. Uvnitř této latě se však skrývá jednosečná čepel z uhlíkové oceli o délce 68,5 cm. Tato čepel v černé barvě není z výroby ostřena a ani ji nedoporučujeme brousit, jedná se totiž o měkkou ocel, neboť tento meč slouží převážně ke cosplayi a výstavním účelům. 

Čepel není plně zapuštěna do rukojeti, proto meč nedoporučujeme užívat na sekání. Rukojeť meče "KUSANAGI" je zaoblená a lakovaná, stejně tak jako pochva. Obojí je vyrobeno z hladkého dřeva. Rukojeť měří 24,7 cm. a jejím dominantním prvkem je červený znak klanu Uchiha. 

Nyní i Vy můžete vlastnit toto legendární ostří, které v manze Naruto užívá Uchiha Sasuke. Bude skvělým doplňkem k Vašemu cosplayi a nádhernou ozdobou Vaší anime sbírky a to za nejlepší cenu na Českém trhu. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost: 822 g
Délka celková: 96 cm
Délka meče: 93,3 cm
Délka rukojeti: 24,7 cm
Délka čepele: 68,5 cm
Materiál: uhlíková ocel - nekalená, dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: