Meč Jaimieho Lannistera "KINGSLAYER" Game of Thrones replika

HQ!
10 hodnocení
4 999 Kč –40 %
Meč Jaimieho Lannistera "KINGSLAYER" Game of Thrones replika
4 999 Kč –40 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Přesná replika v poměru 1:1 s originální předlohou. Především výstavní kus z kvalitní nerezové oceli. Zdobné detaily + dřevěná plaketa na zeď. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Jaimieho Lannistera "KINGSLAYER" Game of Thrones replika

"Pro lásku udělám cokoliv..."

Mladý Jaimie Lannister se přidal do královské gardy. Jeho úkolem bylo chránit krále i za cenu svého života.
S těmito podmínkami byl každý člen gardy seznámen, avšak co dělat když král zešílí a rozhodne se podpálit celé město a s ním i tisíce obyvatel? Jaimie Lannister si vyslechl plán šíleného krále, který se rozhodl že celé město lehne popelem, aby jeho rival Robert Baratheon nezískal nic než prach. Na Jaimieho tak padla volba. Zůstat věrný králi, nebo zachránit tisíce životů a celé město? Rozhodl se pro spásu města a svým mečem usmrtil šíleného krále. Od té doby je nazýván. "KINGSLAYER".

Meč "KINGSLAYER" je velice detailní a věrnou replikou seriálového zpodobnění meče Jaimieho Lannistera. jedná se o repliku 1:1 s reálnou zbraní.

Čepel tohoto meče "KINGSLAYER" je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, díky které se o novou čepel nemusíte starat. Na čepeli je krásně naznačený plochý výbrus, avšak pro bezpečnost při manipulaci je čepel tupá. Jedná se o nebojovou repliku, takže s tímto mečem nedoporučujeme přepadávat Starky. :)

Rukojeť "KINGSLAYER" má ocelové jádro, na kterém je velice detailní rukojeť z odolného plastu. Stejně tak i záštita má ocelové jádro s barveným povrchem, na kterém jsou mosazné detaily a zdobení. Záštita je od rukojeti oddělená mosazným kruhem.
Hlavice je velice krásně zpracovaný kus oceli, na kterém je nanesená bílá a zlatá barva a vyobrazuje hlavu Lannisterského lva.

  • Impozantní detailní zpracování
  • Reálná délka 130 cm
  • Nebojová replika pro opravdové fanoušky

Součástí balení tohoto meče "KINGSLAYER" je dřevěný vývěsný štít, díky kterému si Váš nový meč můžete vyvěsit kamkoliv budete chtít.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GAME of Thrones / Hra o trůny
Druh: replika meče
Hmotnost : 1616 g
Délka meče: 130 cm
Délka čepele: 98,5 cm
Materiál: nerezová ocel, pozlacená ocel, odolný plast
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: