Legendární meč rodu Starků "ICE" Game of Thrones

10 hodnocení
5 999 Kč –50 %
Legendární meč rodu Starků "ICE" Game of Thrones
5 999 Kč –50 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika v menším provedení. Vyrobeno z pevné karbonové oceli.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární meč rodu Starků "ICE" Game of Thrones

"Muž, který vynese rozsudek, by se měl ohánět mečem."

Led, tak tento meč nazývali. Byl široký jako mužská dlaň a dokonce delší než Robb. Čepel byla vyrobena z Valyrijské oceli, kouzly kované a temné jako kouř. Nic nedrželo ostří jako Valyrijská ocel. Masivní obou ruční meč rodu Starků z Winterfellu  ukutý v mýty opředené Valyriji. Tento masivní meč byl pro boj příliš těžký. Unesete jeho váhu spolu s jeho slávou?!

Legendární meč rodu Starků z Winterfellu zvaný "ICE" je zde pro Vás, aby chránil Vaši pevnost a rod. Tento krásně zpracovaný obou ruční meč je reálnou seriálovou replikou série Game of Thrones. Ačkoliv tento meč v seriálu ťal pouze několikrát, jeho jméno a sláva přetrvává nadále.

Tento masivní obou ruční meč "ICE" je přesnou seriálovou replikou originálu. Jediným rozdílem je ocel použitá při výrobě. Bohužel ani my nemáme recept na výrobu Valyryjské oceli, ale pro cosplayové výstavní a scénické využití nám vystačí standardní N420 nerezová ocel.

Stejně jako u seriálového kousku i tento disponuje krásou v jednoduchosti. Masivní široká čepel disponuje výbrusem se ztupeným ostřím, takže je tato replika bezpečná a vhodná pro kohokoli. Povrch čepele je vyleštěný doslova jako zrcadlo a opatřený třemi krevními žlaby stejně jako jeho seriálový bratr.

Záštita meče "ICE" se nese v jednoduchém masivním duchu s rozšířenými konci, které zdobí masivní nýt a drážkování. Tato účelná a jednoduchá záštita přechází v dřevěnou na hnědo barvenou rukojeť. Konec rukojeti zajišťuje masivní mosazná hlavice zakončená nýtem.

Tento jedinečný kousek je ideální volbou pro cosplay Eddarda Starka nebo jako dar a ozdoba pro všechny fanoušky tohoto mocného rodu, kteří si chtějí do svého obydlí přinést trochu té atmosféry ze světa Game of Thrones. Winter is Coming! Jste na ni připraveni?

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GAME of Thrones / Hra o trůny
Záruka: 2 roky
Druh: Obouruční meč
Hmotnost: 1451 g
Délka: 129 cm
Materiál: Nerezová ocel N420, dřevo, mosaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: