Bokken "IPPON" tréninkový meč

10 hodnocení
899 Kč –33 %
Bokken "IPPON"
899 Kč –33 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bokken "IPPON"

Celodřevěný tréninkový meč - bokken, vhodný pro nácvik veškerých kontaktních bojových umění a šermu!

Vyroben z jednoho kusu dřeva ve tvaru katany o délce 102 cm. Čepel je stylově zdobena rytinami v tradičním japonském duchu. Rukojeť bokkenu je tradičně obmotána stuhou sageo - úchop je tak pevnější, ruce neklouzají ani při zpocení.
Bokken "IPPON" dodáváme i s nasazovací tvrzenou záštitou tsuba a gumovým stahovákem. Je tedy možné záštitu pevně nasadit pro ochranu Vašich rukou při kontaktním šermu.

Slouží pro bezkontaktní nácvik či lehce kontaktní! Rozhodně není určen pro plnohodnotné kontaktní trénink. To doporučujeme zakoupit bokken dražší. 
Bokken "IPPON" je vhodný pro trénink bojových umění - např. kendó, iaidó, džódó, šerm obecně apod.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 440 g
Délka: 105 cm
Materiál: dřevo - červený dub
Nevyplňujte toto pole:
JS Avatar autora Bokken "IPPON" tréninkový meč 28.8.2022 22:59
velmi dobrý meč ale Tsubu si musite přidelat sami a potom se vam sedřou Polstařky na prstech plus okamžize si tou gumou pro tsubu si poškrabete meč a hned je požkozenej dávam 7/10
Odpovědět
TT Avatar autora 9.10.2023 19:05
Dobrý den. Chtěl bych jenom podotknout, že toto nejsou meče na vystavování, ale trénování.. meče mají být poškrábané, a tréninkem se stejně budou opotřebovávat. Pokud jste opravdový specialista, tak bych se s vámi tedy chtěl ale potom poradit, protože právě také hledám meče pro správné trénování.