Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK" Harry Potter

10 hodnocení
1 099 Kč –36 %
Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK" Harry Potter
1 099 Kč –36 % 699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika hůlky Siriuse Blacka. Vyrobena z pevné pryskyřice. Lehká a snadno přenosná. Ideální jak na výstavu, tak ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK" Harry Potter

"Peter Pettigrew! Je v téhle místnosti... Vylez Péťo vylez! No tak budeme si hrát!"

Sirius Black byl jediným rodinným příslušníkem rodu Blacků, jehož Moudrý klobouk zařadil do Nebelvíru. Byl oblíbený jak u chlapců tak dívek. Patřil do řad Pobertů kde byl přezdíván jako Tichošlápek, neboť se dokázal měnit do podoby velkého psa. V dospělosti byl členem Fénixova řádu a později neprávem uvězněn v Askabanu, neboť to byl údajně on, kdo zradil Potterovi. Sirius však byl nevinný a když dostal příležitost, utekl z vězení aby vyhledal pravého viníka a pomstil smrt svých přátel. Obchod Chladné zbraně Vám nyní představuje hůlku "SIRIUS BLACK"! 

Oblíbená postava s tragickým životním příběhem. Sirius Black rozhodně patří mezi nejoblíbenější postavy ze série Harry Potter a nejeden Potterhead by ho chtěl za kmotra. To Vám sice dopřát nemůžeme, ale můžeme Vám hrdě říci, že na skladě máme kouzelnickou hůlku "SIRIUS BLACK"!

Celá hůlka je vyrobena z pevného kusu pryskyřice a barvena tak, aby připomínala dřevo. Povrch celé hůlky je lakován matným lakem. Délka od konce ke špici hůlky je 37,7 centimetrů. Povrch hůlky je zdoben různými magickými znaky, stejně jako ve filmové předloze. Hůlka se v poměru 1:1 podobá filmovému originálu. Váha hůlky je pouhých 58 gramů. Jedná se o lehký a snadno přenosný nástroj. 

Kouzelnická hůlka "SIRIUS BLACK", je ideálním kouskem do vaší Harry Potter sbírky. Dá se však využít jako rekvizita v divadelním představení, můžete si ji vzít na maškarní, nebo využít jako doplněk ke cosplayi Siriuse Blacka. :)     

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 58 g
Délka: 37,7 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: