Kouzelnická hůlka "GINNY WEASLEY" Harry Potter

1 hodnocení
999 Kč –40 %
Kouzelnická hůlka "GINY WEASLEY" Harry Potter
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Lehká, detailně propracovaná replika kouzelnické hůlky Ginny Weasleyové ze série Harry Potter. Vyrobena z lehké, pružné však odolného pryskyřice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "GINNY WEASLEY" Harry Potter

"Pojďme postavit Brumbálovu armádu. Toho se přece ministerstvo bojí ne?.."

Ginny Weasleyová je nejmladším členem rodiny Weasleyových, útočník ve Famfrpálovém mužstvu Nebelvíru a člen Brumbálovi armády. Ginny nastoupila do Bradavic, když byl Harry v druhém ročníku. V tu dobu byla ovládána deníkem lorda Voldemorta, který ji donutil otevřít Tajemnou komnatu. Později se přidala do Brumbálovi armády a stala se užitečným členem, který vybojoval mnoho bitev proti pánovi zla. Na našem E-shopu si nyní můžete pořídit i hůlky této velké čarodějky.  

Nejmladší z rodu Weasleyových Ginny patří nejen mezi talentované čarodějky a skvělé hráče Famfrpálu. Patří také mezi oblíbené postavy série Harry Potter a nejedna holčička by chtěla být jako Ginny. My Vám tuto možnost nyní můžeme dopřát, neboť kouzelnická hůlka "Ginny WEASLEY", je nyní v nabídce našeho E-shopu. :) 

Kouzelnická hůlka "Ginny WEASLEY" je vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Její délka je 35,2 centimetrů. Celý povrch hůlky je nabarven černou barvou a lakován lesklým lakem. Spodní část hůlky je stočena do spirály a díky tomu tvoří lehký protiskluzový povrch. Hůlka je vyrobena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Váha hůlky je pouhých 50 gramů.

Kouzelnická hůlka "Ginny WEASLEY" je skvělým kouskem, který se ve Vaší Harry Potter sbírce rozhodně neztratí. Dá se také využít jako rekvizita k divadelnímu představení, na maškarní večírky, či jako doplněk ke Cosplayi Ginny Weasleyové. :)       

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 50 g
Délka: 35,2 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: