Pravá Thanosova rukavice "INFINITY GAUNTLET" HQ, ocel!

HQ!
10 hodnocení
9 999 Kč –43 %
Thanosova rukavice "INFINITI GAUNTLET" HQ ocelová replika
9 999 Kč –43 % 5 699 Kč 4 710 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná kovová rukavice, 1:1 s filmovým originálem. Kameny nekonečna obdařeny svítilnou, září jako originál. Součástí balení je i dřevěný stojánek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravá Thanosova rukavice "INFINITY GAUNTLET" HQ, ocel! / MARVEL / AVENGERS

"Myslel jsem, že když vyhladím polovinu života ve vesmíru, druhá polovina bude vzkvétat.
Vy jste mi však ukázali, že je to nemožné. Dokud zde budou ti, kteří si pamatují co bylo, budou zde vždy ti, kteří nebudou schopní pochopit co může být. Budou vzdorovat."


Toto jsou Thanosova slova před jeho velkolepým posledním soubojem.

Moc se kterou je možné světy ničit, tvořit a přetvářet stejně jako čas, mysl i duši.
Kdo by neznal legendární rukavici Nekonečna osazenou 6 ti nejmocnějšími kameny vesmíru?
Nyní i Vy můžete okusit nekonečnou moc, kterou tato rukavice přináší a rozhodnout tak o osudu celého vesmíru. Staňte se nevyhnutelnými!

 

Thanosova rukavice "INFINITI GAUNTLET" je jedinečnou možností, pro všechny fanoušky milovníky nebo i jen zájemce marvelovskýho univerza rozšířit si svoji sbírku o tento jedinečný klenot!


Tato rukavice je kouskem, který Vám nesmí chybět a to především kvůli její kvalitě zpracování! Nejedná se o žádný levný plast nebo imitaci z pryskyřice, ale o plně pohyblivou ocelovou reprodukci. Velikost této krásy je 1:1 s filmovým originálem, takže na ruku padne opravdu komukoli od titána po obyčejného pozemšťana.

Jádro této rukavice tvoří velmi silná gumová rukavice o síle 5 mm, díky které Vám rukavici nikdo nesundá a už vůbec Vám nesklouzne z ruky.
Na tomto důmyslném jádru je pak osazena samotná rukavice tvořená 23 ocelovými komponenty. Rukavice pak disponuje pohyblivým zápěstím a všemi články prstů, takže si rukavici nemusíte jen vystavit, ale můžete si ji naplno užít na Vaší vlastní ruce!

Na rukavici pak naleznete 6 připravených otvorů pro kameny nekonečna. Každý otvor je učený pro jeden daný kámen přesně dle předlohy, a perfektně do nich pasují. Součástí balení je tak i 6 průzračných kamenů nekonečna osazených silným magnetem, který drží kameny pevně na jejich pozici i při pohybu.

Nyní však přijde něco, po čem touží každý fanoušek toužící po této rukavici! Při použití těchto kamenů nekonečna, ve filmech i komiksech tyto kameny doslova září. A přesně tak tomu je i u naší rukavice Nekonečna "INFINITI GAUNTLET".

Součástí balení je tak i dalších 6 kamenů nekonečna z propustného plastu a 6 diod perfektně sedících do kamenů + 1 náhradní dioda.
Po vsazení diody do kamene a stisknutí kamene mezi prsty se rozzáří a posune tak zážitek z této repliky na úplně novou úroveň.

Samozřejmě v době klidu a nepotřeby nemůže takový skvost ležet v šuplíky a právě pro tento případ je součástí balení dřevěný masivní stojánek v černé barvě, díky kterému si tento skvost můžete vystavit u Vás doma na čestné místo.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MARVEL / AVENGERS
Záruka: 2 roky
Druh: Rukavice
Hmotnost: 2305 g
Délka: 41,5 cm
Materiál: ocel, guma, plast, elektronika
Nevyplňujte toto pole:
VZ Avatar autora Pravá Thanosova rukavice "INFINITY GAUNTLET" HQ, ocel 8.6.2023 17:40
Dobry den, chci se zeptat jestli budete tento produkt naskladnovat a pokud ano poprosim o zbezny odhad kdy. Nevadi mi si pockat. Mockrat dekuju a preji krasny den. S pozdravem, Vladimira Zvalena
Odpovědět
MH Avatar autora Naskladnění 9.6.2023 09:16
Dobrý den, rukavici plánujeme brzy znovu naskladnit. Doporučuji využít funkci hlídací pes, která Vás upozorní emailem, jakmile bude k dispozici. Děkujeme za dotaz a přeji krásný den.