Meč Barbar Conan "ATLANTEAN"

17 hodnocení
5 499 Kč –36 %
Meč Barbar Conan "ATLANTEAN"
5 499 Kč –36 % 3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika meče Barbara Conana z filmové verze z roku 1982. Meč kterým se oháněl božský Arnold. 1:1 totožné s filmovou předlohou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Barbar Conan "ATLANTEAN"

"Conane? Co je v životě nejlepší?"

"Rozdrtit nepřátele! Hnát je pak před sebou a slyšet nářek jejich žen!"

Conan, barbarský válečník, jehož cílem je najít vraha jeho kmene a rodičů. Pronásledován divokými vlky vstupuje do skryté hrobky, kde nachází meč, jenž se stane nástrojem jeho pomsty. Meč "ATLANTEAN", nádherný kousek, kterému není rovno. Nyní i Vy se můžete stát majitelem tohoto skvostu, kterým se oháněl samotný Arnold Schwarzenegger!!!

Meč "ATLANTEAN" je věrnou replikou z filmu Barbar Conan natočeného r. 1982, kde si právě Conana zahrál slavný herec Arnold Schwarzenegger. Ve filmu se objevují meče dva. Jeden je ukován otcem Barbara Conana a druhý nachází sám Conan ve hrobce Atlantean. Podle ní dostane tento slavný meč i své jméno - "ATLANTEAN."

Meč "ATLANTEAN" je těžký obouruční meč, který váží něco málo přes dva kilogramy. Krása tohoto meče je dána jeho drsností! Má krásně propracovnou rukojeť, na její záštitě jsou draci a hlavici zdobí lebka. Široká, lesklá čepel je pokrytá runami. Čepel je tupá, jelikož meč slouží jako dekorace na zeď.

Jedná se o detailně propracovanou repliku tohoto známého meče, která bude pro všechny fanoušky Barbara Conana tou správnou volbou při výzdobě jejich zdí. Je dodáván s dřevěným dekoračním podkladem. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 2233 g
Délka celková : 99 cm
Délka čepele: 71,5 cm
Délka rukojeti: 12,7 cm
Materiál: nerezová ocel 420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: