Kouzelnická hůlka "LUCIUS MALFOY" Harry Potter

3 hodnocení
1 099 Kč –27 %
Kouzelnická hůlka "LUCIUS MALFOY" Harry Potter
1 099 Kč –27 % 799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná hůlka v poměru 1:1 s filmovým originálem. Vyrobeno z pevné pryskyřice. Vhodný doplněk ke cosplayi Luciuse Malfoye.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "LUCIUS MALFOY" Harry Potter

"Nejsi schopen vyjednávat Pottere. Jak vidíš nás je deset a Vás... Nebo Vás Brumbál nenaučil počítat?"

Lucius Malfoy, otec Draka Malfoye, je hlavou bohaté kouzelnické rodiny Malfoyových. Lucius má slabost pro předměty související s černou magií, není divu, neboť se jedná o jednoho z nejvěrnějších Smrtijedů pána zla. Jakmile se Voldemort vrátil, Lucius, společně s dalšími Smrtijedy vyslechl volání svého pána a vrátil se zpět do armády zla. Náš tým Vám nyní přináší hůlku pana Malfoye, se kterou se i Vy, můžete přidat do řad Smrtijedů!

Dlouhé blond vlasy, elegantní oblek, povýšené chování a hůlka s hadí hlavou. Tak by se dal stručně popsat Lucius Malfoy, černokněžník, Smrtijed a otec Draka Malfoye. E-shop chladnezbrane.eu Vám nyní přináší Kouzelnická hůlka "LUCIUS MALFOY", kterou si jistě oblíbí hlavně fanoušci rodiny Malfoyových. 

Kouzelnická hůlka "LUCIUS MALFOY" je vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Povrch hůlky je lakován a rozdělen na dvě části. Hladká, jednoduchá část je vyvedena v černé barvě a leskle lakována. Druhá polovina je rukojeť, která je vyvedena do podoby hadí hlavy v jejíž oku se nachází zelený rubín. Na rukojeti také nalezneme protiskluzový povrch, díky kterému Vám hůlka jen tak nevyklouzne z ruky. Tato část je též lakována, ovšem matným lakem.  

Hůlka je dlouhá 35,2 centimetrů. Váha hůlky je pouhých 79 gramů. Jedná se o lehký a lehce skladný kousek, který je ideálním dárkem pro každého Potterheada.

Kouzelnická hůlka "LUCIUS MALFOY" je ideálním kouskem do sbírky. Využít při divadelním představení, maškarní večírky, nebo jako doplněk ke cosplayi Luciuse Malfoye. :) 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 79 g
Délka: 35,2 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: