Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" Harry Potter

10 hodnocení
1 090 Kč –26 %
Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" Harry Potter
1 090 Kč –26 % 799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika hůlky Lorda Voldemorta. 1:1 s filmovou předlohou. Vyrobeno z pevného kusu pryskyřice. Ideální doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" Harry Potter

 "Přeci sis nemyslel, že bych si nechal jméno svého hnusného mudlovského otce! Ne Vytvořil jsem si jiné jméno... Jméno které se všichni boudou bát vyslovit, až se stanu největším čarodějem všech dob!"

Tom Raddle, tak se jmenoval talentovaný chlapec, který se později stal nejobávanějším černokněžníkem světa, jménem Lord Voldemort. Byl to on kdo vytvořil 7 viteálů a začal první kouzelnickou válku. Jeho moc byla tak velká, že se množí čarodějové báli vyslovit jeho jméno. Byl však poražen a to malým chlapcem, jménem Harry Potter. Ne však na dlouho a po pár neúspěšných pokusech se pán zla opět vrátil. Nyní se i Vy můžete stát pánem zla, neboť hůlka Lorda Voldemorta se dostala na sklad Chladných zbraní!

Původní hůlka Lorda Voldemorta, jenž ve svém nitru skrývá pero Fénixe, to stejné pero, které má ve své hůlce sám Harry Potter. Fanoušci Lorda Voldemorta si nyní přijdou na své, neboť replika této hůlky, je nyní k prodeji i u nás! 

Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" je vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Celý její povrch je lakovaný. Délka hůlky od konce ke špici je 36 centimetrů. Váha hůlky je pouhých 67 gramů. Celá hůlka je vyvedena v designu, jenž připomíná kost. Její podoba je v poměru 1:1 s filmovým originálem. 

Hůlka je lehce přenosná a je ideálním kouskem do sbírky každého Potterheada. Dá se využít nejen na výstavu do sbírky, ale také jako rekvizita v divadelním představení, na maškarní večírky, či jako doplněk ke cosplayi Lorda Voldemorta. :)  

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 67 g
Délka: 36 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: