Katana "YONGLI SWORD" - Sekiro: Shadows Die Twice

HQ!
7 hodnocení
14 999 Kč –36 % 9 499 Kč 7 850 Kč bez DPH
Skladem

Funkční replika z bojové hry Sekiro: Shadows Die Twice. Vyrobeno z Japonské oceli T10. Součástí balení je dřevěný stojánek a dárkový box. Vhodné pro výstavu i sekání, 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana "YONGLI SWORD" - Sekiro: Shadows Die Twice

"Milosrdný dar slz."

17. století Japonsko. Věk kdy přežijí jen ti silní. V této době žije malý sirotek, jenž je od útlého dětství trénován jako Shinobi. Tento sirotek si říká Ookami (Vlk), později ale známí jako Sekiro (Jednoruký vlk). Tento bojovník je hlavním protagonistou stejnojmenné hry a jeho charakteristickým znakem je protéza místo ruky a katana, kterou nelítostně kosí nepřátele. My Vám nyní představujeme katanu, se kterou hlavní hrdina potřebuje k nasátí Kurovy krve. "YONGLI SWORD"! 

SEKIRO je bojová hra odehrávající se v Japonsku v 17. století. V této hře se zhostíte role jednorukého válečníka, který mistrně ovládá šermířské umění. Pokud jste fanouškem této hry, katana "YONGLI SWORD" rozhodně nesmí chybět ve Vaší sbírce! Jinak nebudete moc najít potřebné suroviny a nikdy se nedostanete do Božské říše! 

Katana "YONGLI SWORD" je 1:1 totožná s herním originálem. Od špice čepele po Kashiru (zakončení rukojeti) měří 100,4 centimetrů. Jedná se o přesnou a však funkční repliku, která nejen může sloužit jako ozdoba, ale i jako nástroj k tréninku, či na Tameshigiri (sekání bambusových rohoží).

Čepel "YONGLI SWORD" má délku 70 centimetrů. Již z výroby je ostřena. Čepel Vás na první pohled přímo pohltí, protože její povrh vypadá, jako by byl tvořen z krve! Čepel je zapuštěna do rukojeti a jištěna kolíky, takže se nemusíte bát sekání i tvrdších materiálů. Meč však rozhodně nedoporučujeme užívat ke kontaktnímu šermu. Čepel je zakončena zdobnou záštitou, jenž je 1:1 totožná s herním originálem. 

Rukojeť meče pokrývá pravá rejnočí kůže v červené barvě. Ta je omotána opletem z pevné ekokůže. Rukojeť zakončuje stylová Kashira, na které se nachází i závěs, na který si můžete pověsit např. střapce. Celý meč je vyrobený z kvalitní Japonské oceli T10. Součástí meče je i dřevěná, detailně propracovaná pochva a dřevěný stojánek. To vše je zabaleno ve stylovém dárkovém boxu.  

  

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní repliky
Záruka: 2 roky
Délka čepele druhého universálního nože: funkční katana
Délka čepele: 70 cm
Celková délka: 100,4 cm
Hmotnost: 1335 g
Materiál: Japonská ocel T10, rejnočí kůže, bavlna, ocel, ekokůže, bavlna, dřevo
Tloušťka oceli: 8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: