Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" Demon Slayer

32 hodnocení
4 299 Kč –30 %
Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO"  Demon Hunter
4 299 Kč –30 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika z Japonského Anime Demon Slayer. Zhotoveno v poměru 1:1 s originálem. Kombinace dřeva a karbonové oceli. Ideální doplněk ke Cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" Demon Slayer

"Abych uklidnil duše všech které zabil a ujistil se že nepřinese žádné další oběti... Sklopím čepel a bez milosti utnu hlavu každému Démonovi!"

Tanjiro Kamado je hlavním protagonistou japonského anime Demon Slayer. Připojil se do řad lovců démonů za účelem záchrany své sestry. Když byl malý chlapec jeho rodiče byli zabiti králem Démonů jménem Muzan Kibutsuji. Tanjiro přežil, ovšem jeho mladší sestra Nezuko, byla změněna na démona. Cílem tohoto bojovníka je tudíž zabíjet démony a vrátit své mladší sestře lidskou podobu. Nyní i Vy můžete žít příběh Tanjira Kamado, protože jeho meč je nyní v nabídce Chladných zbraní! 

Fanouškové anime, cosplayeři a otaku! Další kousek z oblasti anime na skladě chladnezbrane.eu! Nyní se i Vy můžete cítit jako hlavní postava z anime, a to konkrétně jako Tanjiro Kamado z Anime Demon Slayer, neboť jsme nyní naskladnili Ninchirin Katanu "TANJIRO KAMADO"!!!

Jedná se o detailně propracovanou repliku katany, zhotovenou v poměru 1:1 s originálem. Začneme u čepele, jejíž délka je 66,4 centimetrů a černě zabarvená. Na výrobu čepele byla užita karbonová ocel. Jednosečná čepel je lehce ostřena již z výroby, ovšem nejedná se o meč určený k sekání či kontaktnímu šermu. Čepel v tomto ohledu není dostatečně zpevněna, ovšem trénink seků do vzduchu meč ustojí.

Čepel a rukojeť katany spojuje kruhová tsuba, vyvedená v designu 1:1 s originálem. Rukojeť sama o délce 27,5 centimetrů má základ z karbonové oceli překryté dřevem. Na dřevěném povrchu je vrstva napodobeniny rejnočí kůže v červené barvě, kterou překrývá černá omotávka z ekokůže. Rukojeť je zakončena stříbrnou hlavicí, jednoduchého designu. 

Součástí meče je také pevná dřevěná pochva v černé barvě. Meč do ní pohodlně zapadne a drží jako skála! Meč je skvělou ozdobou do Vašeho pokojíku, herny nebo obývacího pokoje. Dá se užít i k tréninku seků do vzduchu ovšem nikoliv na sekání věci či kontaktní šerm. Ninchirin Katana "TANJIRO KAMADO" je ideálním doplňkem ke cosplayi. :)    

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Délka: 102,5 cm
Délka čepele: 66,4 cm
Délka rukojeti: 27,5 cm
Hmotnost: 926 g
Materiál: karbonová ocel, tkanina, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: