Zanpakuto Kuchiki Rukii "SODE NO SHIRAYUKI" - BLEACH

1 hodnocení
2 999 Kč –56 %
Zanpakuto Kuchiki Rukii "SODE NO SHIRAYUKI" - BLEACH
2 999 Kč –56 % 1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Nádherná replika bílé katany z Japonského anime Bleach. Katana je provedena 1:1 s originálem. Základ nerezová ocel. Vhodný nástroj ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zanpakuto Kuchiki Rukii "SODE NO SHIRAYUKI"

"Roztoč se... Sode no Shirayuki!"

Když Kuchiki Rukia získala zpět své síly Shinigami, konečně odhalila jméno svého meče a tak získala mocné mrazivé schopnosti, jenž jí její Zanpauto propůjčovala. Jediné místo na českém trhu, kde si můžete tento legendární meč pořídit. Pokud jste fanoušky seriálu Bleach, a konkrétně Kuchiki Rukii, tento meč je tu právě pro Vás!  


Katana "SODE NO SHIRAYUKI" je jedinečným kouskem, který se na Českém trhu ještě neobjevil! Celá katana má bílou barvu a díky svému designu a zdobným prvkům, se opravdu dá považovat za autentickou repliku, nejkrásnější Zanpakuto v Soul Society. 

Rukojeť meče o délce 36,4 cm, je prvním neobvyklým prvkem, který Vás na první pohled zaujme. Do poloviny je rukojeť omotaná jemnou, bílou tkaninou. Druhá polovina je hladké dřevo, zakončené řetízkem, na kterém najdeme postříbřenou kuličku s roztomilým ksichtíkem. Ten je středem spoje, na který navazuje dlouhá bílá stuha. 

Kulatá záštita je 100% identická se seriálovou předlohou. Na ní navazuje zdobené Habaki, též v bílé barvě, jako rukojeť a pochva meče. Habaki je zabudována pevná, lesklá čepel z karbonové oceli. Samotná čepel je dlouhá 65,6 cm. Jedná se převážně o výstavní kus, tudíž čepel není ostřena. 

Součástí meče je také elegantní dřevěná pochva, též v bílé barvě. 

Zanpakuto "SODE NO SHIRAYUKI" je úžasným doplňkem k cosplayi Kuchiki Rukii, nebo jiného Shinigami. Dá se také 
užít k nácviku seků, rozhodně se však nejedná o meč určený k sekání bambusových rohoží, nebo ke kontaktnímu šermu. Meč slouží převážně k výstavním účelům, takže pokud jste fanoušky Bleache, tento meč je ten pravý pro to, aby zdobil Váš pokojíček, nebo obývák. :) 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Výstavní katany
Hmotnost celková: 880 g
Délka: 105 cm
Hmotnost katany: 643 g
Délka čepele: 65 cm
Délka rukojeti : 36 cm
Délka pochvy : 74,2 cm
Hmotnost pochvy: 244 g
Materiál: Nerezová ocel, tkanina, dřevo, hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: