Valyrijská dýka "CATSPAW DAGGER" Game of Thrones

7 hodnocení
2 999 Kč –50 %
Valyrijská dýka "CATSPAW DAGGER" Game of Thrones
2 999 Kč –50 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika dýky z HBO seriálu Game of Thrones. Jádro vyrobeno z nerezové oceli. Dřevěný stojánek součástí balení, vhodné ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valyrijská dýka "CATSPAW DAGGER" Game of Thrones

"Dívka nemá jméno"

Dýka která rozpoutala válku mezi Lannistery a Starky. Dýka která vzala více životů než ledajaký meč.
To je valyrijská dýka "CATSPAW DAGGER". Její rukojeť vyrobená z dračí kosti a čepel z valyrijské oceli z ní činí oheň samotný. Dýka, která ukončila hrozbu Bílých chodců. Malá, ale velice mocná zbraň, která i přes svoji velikost překvap svou mocí. Jste připraveni ji použít ?!

 

Luxusní dýka vyrobená z těch nejdražších materiálů, které lze ve světě Game of Thrones nalézt. Tato dýka dokáže přinášet velké zlo, ale také veliké dobro. Jakou stranu si vyberete Vy?!

Čepel dýky "CATSPAW DAGGER" je vyrobená z nerezové oceli N420, takže se nejedná o nově rozběhlou masovou produkci oceli Valyrijské. :) Ostří této dýky je vytažené krásně znatelným výbrusem, avšak pro vetší bezpečnost této repliky je ostří tupé.
Jedná se o repliku velikosti 1:1, takže veškeré rozměry sedí ku originálu a vy si tak můžete vychutnat pocit pořádné dýky ve Vaší ruce.

Tou nejluxusnější částí této repliky "CATSPAW DAGGER" je však její rukojeť. Dle informací je jádro rukojeti originální dýky vyrobené z dračí kosti. Naše replika je však vyrobená z odolného masivního kusu nerezové oceli, který je opatřený o černou barvu, takže je na první pohled k nerozeznání od dračí kosti.;)


Linie na této rukojeti jsou opatřená pro změnu zlatou barvou evokující zlaté zdobení rukojeti, avšak rukojeť jako taková je z jednoho masivního kusu oceli. Dominantním prvkem rukojeti jsou však dva masivní umělé rubíny, které jsou vsazeny do rukojeti.

Tato dýka je nádherným kouskem k doplnění Vaší sbírka ze světa Game of Thrones. Vysoký důraz na detaily ji pak předurčují coby součást cosplayového kostýmu Aryi, díky čemuž získáte její kompletní arsenál.

Pro výstavní účely je však součástí balení také dřevěná plaketa, díky které si tento skvost Západozemí můžete vystavit kdekoli u Vás doma
a osvěžit Váš domov atmosférou světa Game of Thrones.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GAME of Thrones / Hra o trůny
Záruka: 2 roky
Druh: Dýka
Hmotnost: 449 g
Délka dýky: 49 cm
Síla čepele: 4 mm
Materiál: Nerezová ocel N420, umělý rubín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: