Kouzelnická hůlka "SERAPHINE PICQUERY" Fantastická zvířata (Harry Potter)

4 hodnocení
999 Kč –40 %
Kouzelnická hůlka "SERAPHINE PICQUERY" Fantastická zvířata (Harry Potter)
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika kouzelnické hůlky, vyrobena z pevného kusu pryskyřice. V poměru 1:1 s filmovým originálem. Ideální doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "SERAPHINE PICQUERY" Fantastická zvířata (Harry Potter)

"Věděli jste 24 hodin že neregistrovaný kouzelník vypustil v New Yorku magická zvířata a neopovažovali jste se mi to říct, dokud nebyl zabit muž?"

Prezidentka Seraphine Picquery byla Americkou čarodějkou jenž studovala na Ilvermorny School. Do role prezidentky Magického kongresu Spojených států, byla zvolena v roce 1920. Jednalo se o mocnou čarodějku a velice respektovaného vůdce. Seraphine ukončila svou funkci prezidentky v roce 1928. E-shop chladné zbraně Vám nyní představuje stylovou repliku hůlky "SERAPHINE PICQUERY" z filmu Fantastická zvířata a kde je najít!!!  

Stylový design a krásný vzhled, tak by se dala stručně popsat Kouzelnická hůlka "SERAPHINE PICQUERY", kterou užívala Prezidentka Magického kongresu Spojených států. Tato hůlka je vyrobena v poměru 1:1 s originálem a krásně zapadne do sbírky každého Potterheada. 

Hůlka je vyrobena z pevného kusu pryskyřice, jenž je z větší části natřena tak, aby imitovala dřevo a lakována lesklým lakem. Naopak spodní část je zbarvena do stříbrna a zdobena růžovým krystalem, který je též vyroben z transparentní pryskyřice. Tento krystal nejen že hezky vypadá, ale také pohodlně padne do ruky. Délka celé hůlky je 35,2 centimetrů.

Váha hůlky je pouhých 44 gramů. Hůlka je lehká a krásně sedne do ruky. Také zabírá málo místa a tak se stává lehce přenosnou. Ideální kousek do Vaší Harry Potter sbírky. Hůlka se také dá užít jako rekvizita k divadelnímu představení, na maškarní večírek, ale hlavně jako součást ke cosplayi, třeba Seraphine Picquery. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 44 g
Délka: 35,2 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: