Kouzelnická hůlka "NEWT SCAMANDER" Fantastická zvířata (Harry Potter)

3 hodnocení
999 Kč –40 %
Kouzelnická hůlka "NEWT SCAMANDER" Fantastická zvířata (Harry Potter)
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná kouzelnická hůlka, vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Vyrobena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Vhodný doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "NEWT SCAMANDER" Fantastická zvířata (Harry Potter)

„ Navštívil jsem doupata, nory a hnízda na pěti kontinentech, pozoroval jsem zvyky magických zvířat ve stovkách zemí. Byl jsem svědkem jejich schopností, získal si jejich důvěru ale občas jsem je musel odrazit svou cestovní konvicí. “

Hlavní postava filmové zpracování Fantastická zvířata a kde je najít. Newt Scamander je Britský kouzelník, magizoolog a autor knihy Magická zvířata a kde je najít. Newt studoval na škole čar a kouzle v Bradavicích. Studoval ve znaku Mrzimorské koleje. Též se účastnil války proti Gerelltu Grindelwaldovi a oženil se s Porpentinou Goldstein. Vážení přátelé, nyní Vám přinášíme Kouzelnickou hůlku "NEWT SCAMANDER". Kterou se oháněl hlavní hrdina Fantastických zvířat. 

Kouzelnická hůlka "NEWT SCAMANDER" je dlouhá 36 centimetrů a vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Zhotovena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Celý povrch hůlky je lakovaný lesklým lakem. Hůlka je na dotek hladká a lehce padne do ruky. Design je velice jednoduchý, ale nikterak nudný. 

Váha hůlky je pouhých 66 gramů. Jedná se o opravdu lehký kousek, který nezabírá místo a je lehce přenosný. Ideální kousek do sbírky pravého Potterheada. Hůlka však může také sloužit jako rekvizita k divadelnímu představení, na maškarní večírky, ale hlavně jako doplněk ke cosplayi, třeba Newta Scamandera. :)  

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 66 g
Délka: 36 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: