Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES" Fantastická zvířata (Harry Potter)

1 hodnocení
999 Kč –40 %
Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES" Fantastická zvířata (Harry Potter)
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Kouzelnická hůlka, detailně zpracovaná z pevné pryskyřice v poměru 1:1 s filmovým originálem. Ideální kousek na výstavu či ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES" Fantastická zvířata (Harry Potter)

"Zeptejte se sami sebe! Koho to chrání? Nás? Nebo sebe?"

Americký kouzelník, Bystrozor, ředitel kouzelné bezpečnosti a vedoucí MECUSA. Percival Graves studoval na kouzelnické škole  Ilvermorny School a později se stal úspěšným Bystrozorem. Byl mezi svými kolegy váženým a oblíbeným, díky tomu se později dostal na funkci vedoucího MECUSA. Dohlížel na dodržování magického práva v USA. Jeho totožnost později převzal Gellert Grindelwald a další osud Percivala není znám. CO je ovšem všeobecně známo je to, že E-shop chladné zbraně Vám nyní nabízí Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES"! 

Další kousek z filmového zpracování Fantastických zvířat a kde je najít. Tentokrát se jedná o hůlku Amerického Bystrozora Percivala Gravese, kterého si zahrál Colin Ferrell. 

Kouzelnická hůlka "PERCIVAL GRAVES", je vyrobena z jednoho pevného kusu pryskyřice. Hůlka je vyrobena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Černo stříbrné zbarvení a lakovaná vrstva. Celá hůlka má délku od spodní části po špičku 36,4 centimetrů. Hůlka je úzká a krásně padne do ruky. 

Hůlka "PERCIVAL GRAVES" patří mezi lehké kousky, neboť váží pouhých 52 gramů. Jedná se o lehký a snadno přenosný kousek. Věc kterou ve své svírce uvítá nejeden Potterhead! Hůlka se dá také využít jako rekvizita pro divadelní představení, na maškarní večírky, ale hlavně jako doplněk ke cosplayi, např. na Percivala Gravese. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 52 g
Délka: 36,4 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: