Kouzelnická hůlka "HERMIONE GRANGER" Harry Potter

EXKLUZIVNÍ CENA
10 hodnocení
1 099 Kč –63 %
Kouzelnická hůlka "HERMIONE GRENGER" Harry Potter
1 099 Kč –63 % 400 Kč 331 Kč bez DPH
Skladem

Detailní replika kouzelnické hůlky ze série Harry Potter. Vyrobeno z pevné pryskyřice v poměru 1:1 s filmovým originálem. Ideální na výstavu či ke Cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelnická hůlka "HERMIONE GRANGER" Harry Potter

"Ten strop není opravdový, je jen začarovaný aby vypadal jako noční nebe. Četla jsem o tom v Bradavických dějinách."

Talentovaná čarodějka, jenž má hlavu plnou vědomostí a vždy si ví rady. Tak se dá stručně popsat Hermiona. Dívka z mudlovské rodiny, která projevila obrovské nadání v oblasti kouzelnictví. Hermiona ze začátku nebyla moc oblíbená, neboť byla jak řekl profesor Snape "Nesnesitelný šprt." Později si však našla přátelé a stala se součástí hlavní trojice. Podílela se na ochraně kamene Mudrců, či záchraně Siriuse Blacka. Také byla členkou Brumbálovi armády a bojovala v bitvě o Bradavice. Náš e-shop Vám nyní přináší Hůlku této chytré a pohledné (pokud sledujete film), čarodějky. :D 

Kouzelnická hůlka nejchytřejší čarodějky ve škole čar a kouzel! Hůlka "HERMIONE GRANGER" je autenticky vyrobená replika s množstvím detailů jako vystřižených z Harryho Pottera! 

Kouzelnická hůlka "HERMIONE GRANGER" vypadá úplně jako ta z filmu! Hůlku zdobí půvabný vzor stočené větve a listů a svým vzhledem imituje dřevo. Je vyrobena z tvrzené pryskyřice a měří 37 cm. Pokud ji pozvedne pravý čaroděj/ka, lze s ní provádět opravdická kouzla! :-) Jedná se o opravdu lehoučký kousek, neboť váží pouhých 54 gramů. Lehce přenosná. 

Kouzelnická hůlka "HERMIONE" je dodávána v dekorativní krabičce, která ji chrání před poškozením. Nádherný dárek pro každého fanouška Harryho Pottera, nebo každého, kdo chce mít doma trochu kouzelné atmosféry! Dá se také využít jako rekvizita k pro divadelní představení, na maškarní večírek, ale hlavně jako doplněk ke cosplayi, třeba Hermiony Grangerové. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter / Fantastická zvířata
Záruka: 2 roky
Druh: hůlky
Hmotnost: 54 g
Délka: 37 cm
Materiál: pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: