Kámen Času Doktora Strange "EYE OF AGAMOTTO" Avengers

HQ!
9 hodnocení
2 999 Kč –46 %
Kámen Času Doktora Strange "EYE OF AGAMOTTO" Avengers
2 999 Kč –46 % 1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika náhrdelníku komiksového hrdiny Doktora Strange. Obsahuje zelený drahokam drahokam. Skvělý doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kámen Času Doktora Strange "EYE OF AGAMOTTO" Avengers

"Dormammu! Přišel jsem vyjednávat!"

Agamottovo oko je relikvií, kterou vytvořil první nejvyšší kouzelník Agamotto, která byla schopná pojmout moc kamenu času. Tato relikvie se pak předávala po generace mezi nejvyššími kouzelníky spolu s mocí a nebezpečím z jejího užívání. Tento mocný a nebezpečný artefakt se tak dostal pod ochranu Doktora Strange,
který jako nový nejvyšší kouzelník spolu s ním dostal i povinnost jej chránit.
Díky této moci dokázal Doktor Strange porazit i mocnou entitu Dormamu, která ohrožovala náš svět.
Jste připraveni na takovou moc?!

Agamottovo oko "EYE OF AGAMOTTO" s kamenem Času je jednou z mocných relikvií v Marvel universu. Díky tomu, že jeho moc pochází z kamenu času, propůjčuje jeho uživateli kompletní kontrolu nad časem samotným. Uživatel jeho moci jej tak může libovolně posouvat, měnit a ohýbat. Tato moc však s sebou nese a vysoké riziko ;-)

Nyní však i Vy máte možnost získat tento jedinečný a mocný artefakt, díky kterému se z Vás stane ten nejmocnější kouzelník. "EYE OF AGAMOTTO" je reálnou replikou o velikosti 1:1 s jeho filmovou předlohou. Materiál užitý na výrobu tohoto detailního kousku je pořádný kus mosazi, takže neočekávejte plastovou hračku! :)

Celé "EYE OF AGAMOTTO" je poseté magickými symboly stejně jako jeho filmová předloha a rozdíl mezi nimi by jste hledali jen těžko. Konstrukce oka je tvořená předním a zadním dílem oka, které při sobě drží velmi silný magnet. Díky tomuto systému je tak oko snadno otevíratelné, ale zároveň se Vám nerozdělí pokud Vy sami nebudete chtít.

Oko samotné je pak zavěšené na náhrdelníku z ekologické kůže, který je zdobený barevnými bavlněnými provázky, jako jeho filmová replika dodává mu tak na realističnosti.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MARVEL / AVENGERS
Záruka: 2 roky
Druh: Magické oko
Hmotnost: 312 g
Šířka: 10 cm
Výška: 7,5 cm
Materiál: Mosaz, skleněná koule, syntetická kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: