Dýka/miniatura meče "LONGCLAW" Game of Thrones

1 hodnocení
1 499 Kč –33 %
Dýka/miniatura meče "LONGCLAW" Game of Thrones
1 499 Kč –33 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Dýka/miniatura slavného meče "LONGCLAW" z Game of Thrones, který nosil Jon Snow. Detailní zpracování, čepel vyrobena z nerezové oceli. Vhodné na dopisy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýka/miniatura meče "LONGCLAW" Game of Thrones

"Vyslovil jsem přísahu. Nyní patřím Noční Hlídce."

Jon Snow byl bastardem Neda Starka, který se rozhodl zasvětit svůj život noční hlídce. Když složil přísahu byl vybrán aby sloužil jako Majordomus samotného lorda velitele, který Jona obdaroval mečem z Valyrijské oceli. Tento meč můžete nyní vlastnit i Vy! A to ve zmenšené verzi, která se dá považovat za dýku, se kterou můžete např. otevírat dopisy.  

Představujeme Vám úžasnou repliku, která je zmenšeninou slavného meče Longclaw, neseného Jonem Snowem v epickém seriálu Game of Thrones. Tato precizně zpracovaná dýka/miniatura zachycuje veškeré detaily originálu v poměru 1:1, což ji činí skutečně věrnou replikou.

Celá dýka měří 35,8 cm a je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. I když její čepel je tupá, detailní provedení zajišťuje autentický vzhled, který zaujme všechny fanoušky Game of Thrones. Dýka je propracovaná do nejmenších detailů, což přidává dojem autenticity a skvěle. Můžete si představit, jak držíte v ruce jednu z nejvýznamnějších relikvií ze světa Westerosu.

Součástí dýky/miniatury je pevná plastová pochva, která je zdobena kovovými detaily. Díky této pochvě můžete dýku bezpečně uchovávat nebo ji vzít s sebou na výstavu nebo do kostýmu na Cosplayi.

Dáka "LONGCLAW" je skvělým způsobem, jak prožít vzrušující okamžiky ze světa Game of Thrones. Přidejte tuto dýku do vaší sbírky nebo ji použijte jako doplněk pro kostýmy a Cosplay a vstupte do dobrodružství spolu s Jonem Snowem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Dýka, replika
Hmotnost celková: 256 g
Hmotnost dýky: 168 g
Délka dýky: 35,8 cm
Délka čepele: 23,5 cm
Materiál: Nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: