Fantasy mini dýka "MORGUL BLADE" Pán prstenů

2 hodnocení
999 Kč –40 %
Fantasy mini dýka "MORGUL BLADE" Pán prstenů
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

Zmenšená, civilnější verze dýky černokněžného krále Angmaru. Detailní podobnost 1:1 s filmovým originálem. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Pouzdro součástí balení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantasy mini dýka "MORGUL BLADE" Pán prstenů

"Zranil ho Morgulský nůž. To uzdravit nedokážu... Potřebuje elfský lék."

Devítka opustila Minas Morgul a to z jediného důvodu. Jezdci v černém vyrazili na lov, na lov na Hobity. Nazgůlové, jenděsivější služebníci temného pána. V jejich čele však je ten nejhorší, černokněžný král Angmaru. Tento nazgůl je považován za toho nejděsivějšího a nejkrutějšího a byl to právě on, kdo bodl Froda na Větrově. Jeho otrávená čepel málem připravila Froda o život a to vše způsobil jeho Morgulský nůž, který můžete ve zmenšené variantě nyní vlastnit i Vy! 

Další produkt ze světa legendárního příběhu z pera J.R.R. Tolkiena. Pán prstenů patří stále mezi nejoblíbenější fantasy a my Vám nyní přinášíme další zmenšenou repliku a to konkrétně Morgulského nože, který užíval pán nazgůlů, Černokněžný král Angmaru! 

Dýka "MORGUL BLADE" je svým designem 1:1 podobná své filmové předloze. Základem dýky je nerezová ocel N420 a celá dýka měří pouhých 33 cm. z samotná čepel měří od špice po záštitu 21 cm. Zahnutá záštita je svými zdobnými detaily vyvedena 1:1 s filmovým originálem. Na ni navazuje umělohmotná rukojeť, jenž je zakončena hlavicí hruškovitého tvaru opět z nerezové oceli. 

Součástí dýky je umělohmotná pochva, která je na obou svých koncích překryta kovovými prvky. Dýka "MORGUL BLADE" je nádherným výstavním kouskem, který můžete využít i jako doplněk ke kostýmu, nebo k otevírání dopisů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pán Prstenů / Hobit
Záruka: 2 roky
Druh: dýky
Hmotnost: 208 g
Délka: 33 cm
Délka čepele: 21 cm
Materiál: Nerezová ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: