HONOSNÝ STŘEDOVĚKÝ MEČ "LOCKSLEY" S PLAKETOU

1 hodnocení
3 299 Kč –39 %
HONOSNÝ STŘEDOVĚKÝ MEČ "LOCKSLEY" S PLAKETOU
3 299 Kč –39 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika meče z filmu Robin Hood - Král Zbojníků. Vyrobeno z nerezové oceli, detailní zdobení + pevná dřevěná plaketa na zeď. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HONOSNÝ STŘEDOVĚKÝ MEČ "LOCKSLEY" S PLAKETOU

"Tohle je můj pozemek a můj strom, a vše co je na něm patří mě!... Jsem Robin z Locksley..."

Robin z Locksley z mladické nerozvážnosti vytáhl po boku krále Richarda na křížovou výpravu. Ovšem vězení a válka jej změnila a když se vrátil zpět do Anglie, zjistil že přišel o veškerý svůj majetek a jeho otec byl zavražděn. Robin se tak stal psancem, který nejen bohatým bral a chudým dával, ale také zburcoval lid aby se postavil tyranii šerifa z Nottinghamu. Náš tým Vám nyní přináší repliku meče, který patřil Robinově otci a který patřil několika generacím slavného rodu Locksley. 

Krásná a luxusně zpracovaná výstavní replika pozdně gotického rytířského meče! Nádherný detailně zpracovaný šlechtický meč z legendárních dob krále Artuše!

Veškeré detaily jsou masivní a z kovu! Kovová zdobená záštita, kovové nákončí, kovová záštita apod. Povšimněte si velmi detailně zdobené záštity s výjevy z lovecké scény! Rukojeť je protkaná kovovými pláty a zakončena zdobenou hruškou s replikou modrého polodrahokamu. Čepel je též zdobená a také velice široká.

Tato replika nadchne všechny nadšence středověku a hrdinských činů. Není třeba mnoha peněz k tomu, aby jste na vlastní kůži pocítili středověkou dobu i Vy! K replice meče dodáváme dřevěnou plaketu - pro možné zavěšení na stěnu či zeď!

Čepel pevně drží v záštitě, replika meče je velice pevně zkonstruována. Není však zárukou určena pro kontaktní šerm či opravdové sekání. I když věříme, že díky svému zpracování by rapír vydržel ledacos :-)

Tento zdobený meč "LOCKSLEY" bude Vaší ozdobou na Vašem pokojíčku, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy repliky
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Celková hmotnost: 1603 g
Délka celková: 111 cm
Délka čepele: 89,7 cm
Délka rukojeti: 13,2 cm
Rozměr plakety: 37,7 x 25 cm
Materiál: nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: