Meč Lagerthy "SWORD OF LAGERTHA" Vikings

2 hodnocení
3 499 Kč –34 %
Meč Lagerthy "SWORD OF LAGERTHA" Vikings
3 499 Kč –34 % 2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaný meč ze seriálu Vikings, který užívá Štítonoška Lagertha. Propracované detaily, vyrobeno z nerezové oceli N420. Součástí dřevěná plaketa.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč Lagerthy "SWORD OF LAGERTHA" Vikings

"Moc je nebezpečná. To jsou slova bohů. Ale tato moc, tohle nebezpečí, jsou vším.
Žije v armádě, která chrání můj lid a mou vládu. Můj syn, můj odkaz, se stal nejstatečnějším z válečníků.
Tiše naslouchám blábolům mužů. Ti kdo sní o nebezpečí mohou probudit smrt.
Ale život musí být prožitý naplno, dokud neskončí. Přijímám myšlenku života a smrti, protože já nejsem tím, kdo určuje můj osud. Bohové již napsali můj příběh. Vítězství nebo Valhala!"

Lagertha je mocnou válečnicí, která svou sílu a neohroženost již mnohokrát prokázala na bitevním poli. Jako štítonoška je její zbraní výběru meč a typický kulatý štít. Nyní i Vy můžete třímat meč neohrožené Lagerthy a přenést se na bitevní pole po jejím boku.

Čepel meče "SWORD OF LAGERTHA" je klasickou variantou vikingského mečeTedy meče se širokou čepelí u záštity, která se postupně zužuje směrem ke špičce. Čepel tohoto meče je opatřená znatelným oboustranným výbrusem, avšak ostří meče je tupé pro vyšší bezpečnost. Středem čepele pak prochází krevní žlab, který končí ve 2/3 délky čepele. Povrch čepele je pak opatřen černou barvou, stejně jako Lagerthtin meč v jeho seriálové podobě.

Rukojeť meče začíná masivní záštitou, která je vyrobená z patinované mědi. Tato masivní záštita se nese v duchu účelnosti a jednoduchosti. Hned pod záštitou začíná masivní dřevěný jílec meče, která je opatřený opletem z ekologické kůže. Hlavice meče je pak pro normanské meče typickým příkladem. Materiál použitý na tuto hlavici je stejný jako u záštity, tedy masivní kus mosazi opatřený o povrchovou patinu. Ozdobným prvkem této hlavice je pak drážkování, které dokonale podtrhuje jednoduchost a krásu tohoto meče.

Lagerthin meč "SWORD OF LAGERTHA" je krásným příkladem severské jednoduché ale hrubé krásy, která nyní může zdobit i Váš domov. Součástí tohoto meče je také dřevěná plaketa s krásným vyobrazením loga seriálu, díky které si tento nádherný kousek můžete vystavit kdekoli si budete přát.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Meč
Hmotnost: 1754 g
Délka meče: 100,2 cm
Délka rukojeti: 16 cm
Délka čepele: 77,3 cm
Síla čepele: 3 mm
Materiál: Nerezová ocel N420, měď, dřevo, ekologická kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: