Skotský meč "MACLEOD" Highlander

1 hodnocení
4 999 Kč –30 %
Skotský meč "MACLEOD" Highlander
4 999 Kč –30 % 3 499 Kč 2 892 Kč bez DPH
Skladem

Stylová replika meče jímž se oháněl Christopher Lambert. 1:1 s originální zbraní, vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Součástí meče je i pevná dřevěná plaketa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skotský meč "MACLEOD" Highlander

"Hej! Bojujte někdo se mnou!"

Connor Macleod byl Skotský šlechtic, jenž s byl poraněn v bitvě nesmrtelným rytířem jménem Kurgan. Tak sám objevil svou nesmrtelnost, která však byla jeho prokletím, neboť byl vykázán ze svého domu a vyhnán do vyhnanství. Později se však setkal s tajemným, šermířem jménem Ramirez. Ten Connora vycvičil v boji aby se mohl zapojit do bitvy mezi nesmrtelnými a opět se utkat na meče s Kurganem, protože zůstat může jen jeden! Připojte se i Vy do boje mezi nesmrtelnými. 

Film Highlander zná každý dobrý fanoušek chladných zbraní. Jeden meč z tohoto titulu již z našeho e-shopu znáte, ovšem nyní Vám přinášíme první meč, jímž se ve filmu oháněl samotný Connor Macleod. Nyní Vám přinášíme nádherně zpracovanou repliku, která nádherně ozdobí interiér Vašeho domu a dodá mu tu pravou atmosféru středověkého Skotska. 

Meč "MACLEOD" je nádhernou replikou vyrobenou z kvalitní nerezové oceli. Jeho design je 1:1 podobný originální zbrani. Jedná se o čistě výstavní repliku, kterou nedoporučujeme užívat k sekání, ani ke kontaktnímu šermu. I když se jedná o výstavní repliku s tupým ostřím, meč lze využít pro trénink do prostoru. 

Celý meč měří 108,5 cm. Samotná čepel měří 82,5 cm. její povrch je zrcadlově leštěný. Hranatá záštita je ozdobena tématickým reliéfem, včetně nápisu ""MACLEOD". Na tu navazuje masivní rukojeť, jenž je pohodlná na dotek a její semišový oplet je jištěn tenkým ocelovým lankem. Rukojeť zakončuje prostá hlavice cibulovitého tvaru. 

Součástí meče je též pevná dřevěná plaketa + hmoždinky na upevnění. Díky tomu si meč můžete kamkoliv přidělat na zeď. Meč také můžete skvěle využít jako doplněk ke cosplayi, či jako rekvizitu při divadelním představení. "Who Wants to Live Forever?".   

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové repliky
Záruka: 2 roky
Druh: replika meče
Hmotnost: 1683 g
Délka meče: 108,5 cm
Délka čepele: 82,5 cm
Materiál: nerezová ocel, odolný plast, pozlacená ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: