Světelný meč "OBI-WAN KENOBI" Plně kontaktní! Multi-color!!!

HQ!
11 hodnocení
20 999 Kč –30 %
Světelný meč "OBI-WAN KENOBI" Plně kontaktní! Multi-color!!!
20 999 Kč –30 % 14 499 Kč 11 983 Kč bez DPH
Skladem

Plně funkční meč  se zvukovými efekty a pohybovým senzorem. Vhodné na kontaktní šerm. Detailně propracovaná rukojeť podle filmové předlohy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "OBI-WAN KENOBI" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Jenom Sith uvažuje černobíle. Udělám co musím..."

Obi-Wan Kenobi byl slavným generálem, mistrem jedi a hlavně učitelem Anakina Skywalkera, jenž byl zván vyvoleným. Byl to sám mistr Kenobi, kdo byl nucen utkat se s Anakinem a sám přispěl na děsivém zjevu Darth Vadera. Za svůj život si prožil mnoho dobrodružství a strastí a proto aby ochránil děti Anakina Skywalkera, odešel na písečnou planetu Taooine, kde odložil život Jediho a stal se poustevníkem. Jeho osud byl však zpečetěn a to rukou jeho žáka Anakina alias Darth Vadera. Náš E-shop vám nyní přináší meč Generála Kenobiho! "HELLO THERE!"

Další kousek, zpracovaný podle filmové předlohy. Na Českém trhu jsme jediným e-shopem, který má na skladě plně funkční meč Obi-wana Kenobiho! Samozřejmě se nejedná o opravdový meč s laserem místo čepele, ale o repliku, jejíž čepel není pouze svítící hračkou, ale nástrojem vhodným pro kontaktní šerm! 

Světelný meč "OBI-WAN KENOBI" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Jeho design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:

- Nestabilní: meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: slabé blikání  
- Stabilní: pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi třemi módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "OBI-WAN KENOBI" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Pociťte jaké je to být v kůži Generála Kenobiho. :) 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "OBI-WAN KENOBI"
- USB napájecí kabel
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Celková délka meče: 120,3 cm
Hmotnost rukojeti: 593 g
Délka rukojeti: 29,4 cm
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: