Světelný meč "LIGHTSABER MASTER" Plně kontaktní! MULTI-COLOR!

44 hodnocení
6 999 Kč –42 %
Světelný meč "LIGHTSABER MASTER" Plně kontaktní! MULTI-COLOR!
6 999 Kč –42 % 3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Skladem

Světelný meč, který bez pochyby patří k našim nejprodávanějším kousků. V novém provedení, s více možnostmi. Vlastnost multicolor + možnost sestavit světelnou tyč!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "LIGHTSABER MASTER" Plně kontaktní! MULTI-COLOR!

"Nezapomeňte že není dostatek Jediů na ochranu Republiky. Jsme ochránci míru, ne vojáci."

A v naší VYLEPŠENÉ EDICI nyní s více zvukovými efekty, VOLITELNOSTÍ  BARVY LIGHTSABERU aj.!!! Černý světelný meč "LORD OF THE SITH" Plně kontaktní! MULTI-COLOR!

Dokonce máme pro Vás exkluzivní popis (Návod_FORCE_WIELDER_Česky) jak se tento výjimečný kus dá používat!

Světelný meč "LIGHTSABER MASTER" je velmi kvalitní kontaktní kus pro plnohodnotný trénink. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny, vyrobené precizní technikou soustružení. Neuvěřitelně propracované detaily zaručují vysokou kvalitu a úžasný pocit, jako by jste v ruce drželi skutečný světelný meč.

Délka rukojeti meče činí 26 cm jako u reálného světelného meče. Jak je již řečeno, celé tělo vyrobené z pevné a odolné hliníkové slitiny.

Světelný meč "LIGHTSABER MASTER" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 2000 mah a dodává proud ve výši 3,7 V. Takže naprosto zmizí potřeba nakupovat baterie, nebo nakupovat dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče.

Samotná čepel je vyrobená z velice odolného Polykarbonátu, takže se nemusíte bát do boje s tímto mečem opřít! :) Jak již bylo řečeno, jedná se o plně kontaktní světelný meč, který není pouze a výstavku, ale je možné s ním naplno bojovat. Meč je vybavený i senzorem dotyku, který při kontaktu s jiným mečem, nebo jiným předmětem v dostatečné síle vydá zvuk jako při kontaktu skutečného meče.

Rukojeť meče "LIGHTSABER MASTER" je vybavená motion senzorem, tudíž snímá pohyb a díky kvalitnímu reproduktoru na konci rukojeti vydává zvuky jako pravý světelný meč! :) Samotný meč je pak vybavený hned zvukovými módy a módy hlasitosti. Světelný meč tak může znít jinak, než klasický zvuk a může být tak nahlas jak Vám to bude vyhovovat. 

Na konci rukojeti meče nalezneme spoj, jenž ukrývá šroubovací závit. Díky němu můžete spojit dva stejné modely a vytvořit tak světelnou tyč.   

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Specifikace meče "LIGHTSABER MASTER":

  • Materiál je pouze kvalitní hliníková slitina a polykarbonát, žádný levný plast! :)
  • Polykarbonátová čepel o síle materiálu 2 mm a délce 92 cm.
  • Vysoká svítivost díky zabudované LED svítivé diodě v těle meče.
  • 5-7 zvukové módy
  • Možnost změny hlasitosti meče.
  • Součástí balení je napájecí kabel určený pro Váš meč.
  • Vysoká odolnost! Meč je vhodný pro plně kontaktní boj.
  • Vysoká kapacita baterie, neuvěřitelných 2000 mAh!
  • Jedinečný produkt na Českém trhu.
  • Úžasný poměr cena X výkon!

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Videoukázka: 

Videorecenze:

 Bitva se světelnými meči: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Hmotnost rukojeti: 309 g
Délka rukojeti: 26 cm
Materiál: Hliníková slitina, polykarbonát
Výkon baterie : TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: