Ninchirin Katana "IGURO OBANAI" Demon Slayer

11 hodnocení
3 999 Kč –50 %
Ninchirin Katana "IGURO OBANAI"  Demon Slayer
3 999 Kč –50 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Replika designově originálního meče, jenž v anime Demon Slayer nosí Iguro Obanai. Meč vyrobený z pevné oceli + pevné pouzdro z ekokůže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninchirin Katana "IGURO OBANAI" Demon Slayer

"Chci zemřít při porážce Muzana a modlím se, aby to očistilo mou špinavou krev!"

Iguro Obanai, je profesionální lovec démonů s velice chladnou a přísnou povahou. Jedná se o silného válečníka a schopného šermíře, který si nebere servítky k démonům ani ke svým společníkům. Jeho očekávání k lovcům démonů jsou velice náročná až skoro nemožná, a velice lpí na pravidlech. Obanai v boji užívá Ninchirin katanu jako ostatní lovci, ovšem ta jeho je charakteristická speciálním tvarem čepele, který připomíná rozvlněného hada. A tuto katanu nyní můžete vlastnit i Vy!

Další stylová novinka ze světa oblíbeného anime Demon Slayer. Tentokrát se náš tým zaměřil na postavu Iguro Obanaie a přinášíme Vám tak novou Ninchirin katanu "IGURO OBANAI", kterou so právě můžete pořídit a to za bezkonkurenční cenu!!! 

Ninchirin katana "IGURO OBANAI" měří od špice po kashiru (hlavice na konci rukojeti), celkově 101,6 cm. Celý meč je vyrobený z pevné nerezové oceli a díky tomu je vhodný na prostorový trénink, i když se jedná převážně o výstavní repliku. Stylová čepel meče, jenž připomíná zvlněné hadí tělo, měří 72 cm. a její ostří je tupé. 

Stylová tsuba (záštita), je kulatého tvaru a ozdobená detailním motivem, zobrazujícím hada, stejně tak jako na originálním meči. Na tsubu navazuje rukojeť o délce 28,3 cm. Celá rukojeť je potažena opletem z ekokůže  bílé a červené barvy. Součástí meče je také pevná pochva z ekokůže, na které najdeme nastavovací popruh, díky kterému můžeme meč nosit pohodlně na zádech. 

Ninchoron katana "IGURO OBANA" je skvělým doplňkem do sbírky pro fanoušky anime Demon Slayer a též se dá využít jako dokonalý doplněk ke cosplayi.    

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Délka: 101,6 cm
Délka čepele: 72 cm
Délka rukojeti: 28,3 cm
Hmotnost celková: 795 g
Materiál: karbonová ocel, ekokůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: