Katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "TENSA ZANGETSU" - BLEACH

16 hodnocení
3 499 Kč –42 %
Katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "TENSA ZANGETSU" - BLEACH
3 499 Kč –42 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Levnější varianta katany "ZANGETSU BANKAI". Výstavní kousek s designem 1:1 k originální předloze. Dřevěná pochva černé barvy součástí balení. Vhodné pro cosplay. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "TENSA ZANGETSU" - BLEACH

"Pokud chceš zachránit Rukiu... Musíš ovládnout Bankai!"

Kurosaki Ichigo. Student střední školy ve městě, který je zároveň Shinigami, bůh smrti, který posílá duše na druhý břeh a loví zlé duše, které ohrožují jeho město. Tyto schopnosti získal od Kuchiki Rukii, Shinihami, která přišla o své schopnosti. Za toto provinění byla odsouzena k smrti a uvězněna v kobkách v Soul Society. Ichigo ji tedy musí zachránit a k tomu potřebuje získat nové síly, neboť mu v cestě budou stát nejen jiní Shinigami, ale také kapitáni divizí. A těm aby se mohl rovnat, musí ovládnout Bankai!  

Meč Kurosaki Ichiga z našeho e-shopu znáte už ve 3 verzích. Nyní pro Vás máme další kousek, jedná se o levnější variantu funkční katany "ZANGETSU BANKAI"!!! Ovšem nejedná se o meč určený na sekání, ale o katanu čistě k výstavním účelům, kterou můžete využít jako doplněk ke cosplayi třeba Kurosaki Ichiga. 

Celý meč má délku 96,5 cm. Černá jednosečná čepel měří 68 cm. a její ostří je již z výroby lehce ostřené. I když čepel není plně zapuštěna do rukojeti, meč je dostatečně pevný aby jste s ním mohli sekat měkčí materiály jako ovoce nebo zelenina. Katanu je možné využít i k tréninku do prostoru, ovšem na kontaktní šerm meč nedoporučujeme. 

Plastová rukojeť v červené barvě simuluje rejnočí kůži. Ta je opletena bavlněným opletem černé barvy. Záštita stejně jako u originálního meče je ve tvaru svastiky. Fuchi nacházející se mezi opletem a záštitou, je zdobené dračími motivy. Stejný motiv zdobí i Kashiru (zakončení rukojeti), ke které je připevněný pevný řetízek o délce 29 cm. 

Součástí meče je také pevná, dřevěná pochva černé barvy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční katany
Hmotnost celková: 1020 g
Délka: 96,5 cm
Hmotnost katany: 788 g
Délka čepele: 68 cm
Délka rukojeti : 28,2 cm
Délka pochvy : 74,1 cm
Hmotnost pochvy: 225 g
Délka řetízku : 29 cm
Materiál: karbonová ocel, tkanina, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: