Funkčí katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "ZANGETSU BANKAI" - BLEACH

HQ!
25 hodnocení
5 499 Kč –49 % 2 799 Kč 2 313 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaná, funkční katana, zhotovena dle předlohy legendární Zanpakuto Zangetsu. Vhodné k tréninku, sekání i cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "ZANGETSU BANKAI"

"Chceš znát mé jméno Ichigo? Tak dobře poslouchej... Mé jméno je... ZANGETSU!!!"

Pro záchranu Kuchiki Rukii, musel Ichigo projít mnoha nesnázemi. Musel získat svou sílu zpátky, proniknout do Soul Society, probojovat se hordami nepřátel. A to nejdůležitější, utkat se Kuchiki Byakuyou, Rukiiným starším bratrem. Jenže aby zvítězil,
musí se pořádně ztotožnit se svou Zanpakuto, zjistit její jméno, a tvrdým tréninkem dosáhnout 
té nejvyšší úrovně, které je Shinigami schopen. BANKAI!

Známá také jako Nodači "MOON SWORD", stejný design ale v jiném provedení! Tentokrát se nejedná o výstavní Nodači, ale o funkční Katanu, kterou nikde jinde v Čechách neseženete. Kus tvrdé oceli, která se díky zakolíčkování v rukojeti, dá využít nejen k výstavě ale i k tréninku a sekání! :) Ovšem na kontaktní šerm NEDOPORUČUJEME!

Katana "ZANGETSU BANKAI", je kratší ale lepší verzí Nodači "MOON SWORD", kterou již z našeho obchodu znáte.  Tentokrát se však jedná o funkční katanu. Ano Katanu, tudíž je kratší než původní výstavní kousek. 

Rukojeť katany má nádherné, červené Menuki (dekorace pod opletem), které je pokryto jemným černým opletem, který je příjemný 
na dotek. Fuchi nacházející se mezi opletem a záštitou, je zdobené dračími motivy. Stejný motiv zdobí i nádhernou Kashiru (zakončení rukojeti), ke které je připevněný pevný řetízek o délce 27,7 cm. Záštita meče je 100% identická s anime předlohou, včetně přesných detailů. 

Celočerná čepel o délce 105,1 cm, je pevně zapuštěna do rukojeti, kde je jištěna kolíčky, tudíž s ní můžete sekat ovoce nebo bambusové rohože, bez zbytečných starostí, že by meč nevydržel. Čepel je ostřena již z výroby. Součástí meče je také pevná pochva, celá ze dřeva. Na tomto kousku nenajdete 

Vhodný kousek k tréninku výpadů, ale i k sekání. Krom toho ideální doplněk k cosplayi Kurosaki Ichiga, nebo do sbírky každého nadšeného fanouška Japonského anime BLEACH.   

 

1. Foto je ilustrační. Může se stát že Vám přijde meč, který nemá zlaté habaki (prstenec mezi záštitou a čepelí). Meč má i druhou verzi s černým Habaki, ovšem to je jediný detail, kterým se meče liší.   

  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ANIME repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční katany
Hmotnost celková: 1287 g
Délka: 101,5 cm
Hmotnost katany: 1037 g
Délka čepele: 70 cm
Délka rukojeti : 28,3 cm
Délka pochvy : 76,5 cm
Hmotnost pochvy: 234 g
Délka řetízku : 28 cm
Materiál: karbonová ocel, tkanina, dřevo
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 23.3.2023 17:27
Moc dobrý až na to že ochrana je špinavá
Odpovědět