Funkční Zaklínačský/Witcher meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem!

HQ!
7 hodnocení
9 999 Kč –40 % 5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH
Skladem

Funkční meč z damaškové oceli, jenž se dá nejen využít jako doplněk ke kostýmu, či ozdoba pokoje. Meč je také vhodný pro trénink seků jak do vzduchu, tak sekání ovoce, zeleniny či měkkého dřeva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem!

"Trpasličí kovářství je nejlepší v severních královstvích. Meč z kováren Mahakamu, je k nezaplacení."

Zaklínači, zmutovaní zabijáci příšer, kráčející po světě, nasazující život pro pár grošů. Vybaveni dvěma meči, ocelovým na lidi a stříbrným na nestvůry. Byly však i takoví, kteří vlastnili speciální meče, které byly vykovány v trpasličích výhních pod Mahakamem. Jedním z takových byl i Geralt z Rivie, který vlastnil trpasličí
Sihill Zoltana Chivaye.

E-shop chladnezbrane.eu, Vám přináší Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem!

Design klasického meče ze hry Zaklínač 3 Divoký hon, Vás zaujme svým přesným a detailním zpracováním. Na našem e-shopu již vlastníme podobný meč, tento je však jiný, a to v tom že je plně funkční a jeho čepel je vyrobena z damaškové oceli! Čepel je z masivního kusu oceli, jeho ostří je již z výroby ostré. Na čepeli dlouhé 68 cm, nalezneme krom krásně zpracovaného vzoru, kterým je damašková ocel proslavena, i krevní žlab. 

Rukojeť o délce 17cm, má jádro vyrobené masivní oceli. Plastový povrch je upraven tak, aby Vám rukojeť v ruce neprokluzovala. Na jednom konci rukojeti najdeme zdobnou hlavici, která zobrazuje 2 do sebe zapletené vlčí hlavy, které jsou tak detailně zpracované, že těžko odtrhnete oči. Záštita z druhé strany rukojeti je též z pevné oceli, a detailně zdobena tak, že plně odpovídá herní předloze a na první pohled Vás okouzlí. :)

Součástí meče je také pochva, vyrobena ze dřeva, pokrytá ekokůží. Na pochvě také nalezneme kovové prvky, které jsou též jemně zdobené. K pochvě je připevněný pevný kožený popruh, na kterém se nachází přaska, sloužící k nastavení délky popruhu, takže si meč můžete lehce zavěsit na záda, jako opravdový Zaklínač. :)

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem, je ideálním dárkem pro každého fanouška příběhů ze světa Zaklínače. Ozdoba, která může zdobit Váš obývací pokoj, či hernu nebo pergolu. Také se dá využít jako doplněk cosplaye. Díky jeho funkčnosti a lehkosti lze s mečem i trénovat a sekat ovoce, zeleninu, bambusové rohože, nebo i měkké dřevo. :)

ALE POZOR! Jelikož je meč ostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti, užívat ke kontaktnímu šermu!!!

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Zaklínač / Witcher
Záruka: 2 roky
Druh: Funkční meče
Hmotnost: 1583 g (s pouzdrem)
Délka celková : 101 cm
Délka čepele: 68 cm
Délka rukojeti: 17 cm
Materiál: Damašková ocel, plast
Materiál pouzdro: koženka, dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: