ZAKLÍNAČSKÁ PISTOLOVÁ KUŠE "THE WITCHER"

11 hodnocení
1 899 Kč –42 %
ZAKLÍNAČSKÁ PISTOLOVÁ KUŠE "THE WITCHER"
1 899 Kč –42 % 1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Středověká kuše, která svým designem připomíná kuši, která byla používána ve hře Zaklínač 3 - Divoký hon. Funkční konstrukce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZAKLÍNAČSKÁ PISTOLOVÁ KUŠE "THE WITCHER"

Zaklínačská pistolová kuše "THE WITCHER" nápadně připomíná kuši, která byla používána ve hře Zaklínač 3 - Divoký hon! Odtud si vysloužila svůj název, zahnutou pistolovitou rukojeť a dobový fantasy nádech! Skvěle se drží a vyslouží Vám nemálo obdivných pohledů při LARP akcích či rekonstrukcích historických bitev!

Středověká pistolová kuše "THE WITCHER" je působivou replikou středověkých evropských kuší či samostřílů!
Tato chladná střelná zbraň byla používána mimo jiné také při křižáckých výpravách, kdy s její pomocí křižáci kosili znepřátelené Araby a kacíře. O používání kuší se hojně zasazoval i proslulý Richard Lví Srdce - ironicky byl právě touto zbraní zabit.

Replika se pyšní kvalitním italským zpracováním a použitím striktně autentických materiálů! Na těle kuše se nacházejí ozdobné dobové rytiny a kovové ornamenty. Mechanismus držení tětivy i spouště je plně funkční.
Převážně ruční výroba!

Kuše navíc disponuje jedním dřevěným šípem s kovovým hrotem a pravým peřím. Ač se jedná primárně o dekorativní repliku, JE MOŽNÉ Z NÍ I STŘÍLET - MECHANISMUS PLNĚ FUNKČNÍ - avšak na vlastní odpovědnost :-). 

Středověkou pistolovou kuši "THE WITCHER" je díky očku na rukojeti možné zavěsit na stěnu a propůjčit tak jakémukoli prostoru historickou fantasy atmosféru Zaklínače! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zaklínač / Witcher
Záruka: 2 roky
Typ: Kuše
Délka lučiště: 38 cm
Délka kuše: 45 cm
Hmotnost: 600 g
Materiál: Kov, dřevo, provaz
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: