Válečné kladivo "DOOMHAMMER" Thrall - Warcraft

HQ!
19 hodnocení
3 299 Kč –39 %
Válečné kladivo "DOOMHAMMER" Thrall
3 299 Kč –39 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Zmenšená replika legendárního kladiva Doomhammer ze série Warcraft. Zdobné detaily, vyrobeno z tvrzené pryskyřice. Vhodné jako doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válečné kladivo "DOOMHAMMER" Thrall - Warcraft

"Lok'tar Ogar! Za Hordu!"

Legendární válečné kladivo, které bylo ukuté z elementární lávy orkem jménem Gelnar.
Toto mocné kladivo se poté předávalo z otce na syna jako dědictví klanu Blackrock.
S tímto kladivem se také váže proroctví, které zní: "Skrze krev tato zbraň projde, jistě jako noc zplodí den. Dokud elementy nezapláčou neslyšně a pýcha se nezmění v nespoutaný hněv. Poslední z rodu přinese spásu i zkázu na svůj druh. Čest zmizí a vše bude ztraceno. Než bude opět nalezena, cizinec pozvedne kladivo vzhůru a spravedlivě vládnout bude."
Tým chladné zbraně vám představuje mocné kladivo "DOOMHAMMER" ze světa Warcraft. Jste připraveni naplnit proroctví?!

Materiál použitý na výrobu této dech beroucí repliky "DOOMHAMMER" je tvrzená pryskyřice, díky která má kladivo nevídané detaily.
Samotné kladivo budí dojem prastaré zbraně díky vyobrazeným prasklinám. Detailní zpracování znaků, kování a barvy je skutečnou pastvou pro oči.

Nejen fanoušci světa Warcraftu si tuto repliku zamilují. Jedná se o repliku 1:1 v reálné velikosti. Rukojeť je pak omotána kůží pro docílení přesnosti a pro estetický zážitek. Koncová hlavice kladiva je pak vyrobená také z pryskyřice s dech beroucím detailním zpracováním. 

Ať u jste fanoušky nebo ne, toto kladivo je skutečným klenotem, který perfektně ozdobí vaši sbírku. Pro opravdové nadšence světa Warcraft je možnost si k této replice zakoupit také podstavec z tvrzené pryskyřice, kam si kladivo můžete usadit a dotvoří Vám tak dokonalou atmosféru.

Za Hordu život položím! :)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Warcraft
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 3075 g
Délka: 56 cm
Šířka: 25 cm
Materiál: tvrzená pryskyřice, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: