Ocelové válečné kladivo "DOOMHAMMER-STEEL" Warcraft

2 hodnocení
12 999 Kč –30 %
Ocelové válečné kladivo "DOOMHAMMER-STEEL" Warcraft
12 999 Kč –30 % 8 999 Kč 7 437 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika legendárního kladiva Doomhammer z kvalitní oceli. 1:1 s originální předlohou. Pořádný kus 10 kg oceli pro pravého náčelníka Hordy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocelové válečné kladivo "DOOMHAMMER-STEEL" Warcraft

"My nejsme otroci! Jsme svobodní! Lok'tar Ogar! Za Hordu! "

Repliku kladiva "DOOMHAMMER" již z našeho e-shopu znáte. Nyní Vám však přinášíme novější verzi, která je proti svému předchůdci vyrobena z masivního kusu oceli!

Kladivo "DOOMHAMMER-STEEL" je opravdu masivním kusem vážícím přes 10 kg. Na celém kladivu najdeme detailní zdobení, které se 1:1 inspiruje originální předlohou, ovšem velikostně je znatelně menší. Ocelová hlavice kladiva měří na šířku 27 cm. celý povrch hlavice je detailně zdobený ovšem hlavním zdobným prvkem je znak vlčí hlavy. 

Rukojeť kladiva "DOOMHAMMER-STEEL", měří 41 cm. Rukojeť je z větší části potažena opletem z eko kůže, který je příjemný na dotek a neprokluzuje. Následně zde najdeme huňaté omoty z umělé kožešiny. Rukojeť je zakončena ocelovou hlavicí, která je též detailně zdobena. Jedná se vskutku o překrásný kus oceli, který nádherně ozdobí Vaši domácnost a dá ji ten správný Warcraftový nádech. :)

Kladivo "DOOMHAMMER-STEEL" by také mohl sloužit jako skvělý doplněk ke cosplayi, ovšem jedná se o opravdu masivní a těžký kus, proto doporučujeme před užíváním párkrát navštívit posilovnu. :D

Legendární válečné kladivo, které bylo ukuté z elementární lávy orkem jménem Gelnar. Toto mocné kladivo se poté předávalo z otce na syna jako dědictví klanu Blackrock. Nejznámějším nositelem kladiva je Thrall, mladý velitel, který sjednotil hordu a postavil se tak ve spojenectví s lidmi a Temnými elfy. Díky tomuto spojenectví byla Plamenná legie odražena a Azeroth opět zachráněn. Nyní se i Vy můžete stát nositelem tohoto legendárního kladiva "DOOMHAMMER"! 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Warcraft
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 10 kg
Délka: cca 55 cm
Šířka hlavice: 27 cm
Délka rukojeti: 41 cm
Materiál: Karbonová ocel, eko kůže, umělá kožešina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: