Alianční přilba "PROTECT OF LIGHT", Warcraft

1 hodnocení
3 999 Kč –50 %
Alianční přilba "PROTECT OF LIGHT", Warcraft
3 999 Kč –50 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Detailně zpracovaná replika ze světa Warcraft. Zhotoveno z pevného plastu. Vhodné jak na výstavu tak na nošení. Skvělý doplněk do sbírky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alianční přilba "PROTECT OF LIGHT", Warcraft

"Vždy připraven!"

Armády Aliance byly svolány. Do jejich země vpadla nová hrozba ve formě morové epidemie. Mrtvých přibývá, ovšem mrtvý nezůstávají. Obrovské hordy nemrtvých se ženou lesy, poli i loukami a zničí vše co jim přijde pod ruce. Povstávají však hrdinové aby vyzvali osud a vedli své bratry do bitvy. Přidejte se i Vy do jejich řad a staňte se ochránce Azerothu!

Lidé v alianci, uskupení mnoha ras, které ctí mír a světlo, museli vyvinout dostatečně silné brnění, aby mohli odolávat nájezdům orků či jiných silnějších nepřátel. Zde vidíte nádhernou repliku přilby 1:1 i se stojánkem!

Helmice "PROTECT OF LIGHT" je vyrobena z ohebného, avšak tvrdého plastu. To umožňuje praktické nasazení na jakkoliv velikou lidskou hlavu! Přilbu "PROTECT OF LIGHT" je totiž opravdu možné nosit! Je v ní možno dýchat, vidět i slyšet. Budete v ní jako opravdový voják a ochránce aliance a svého krále! V případě, že je Vám přilba volná, stačí využít polstrovací polštářky či jiné vycpávky.

Přilbu "PROTECT OF LIGHT" zdobí zezhora nádherný modrý chochol! Chochol je hustý a dlouhý cca 42 cm! Přilba samotná je díky materiálu lehká, nezatěžuje hlavu a svými barvami zcela věrohodná vojákům aliance.

Součástí balení je také krásný dřevěný stojánek, díky kterému můžete helmu "PROTECT OF LIGHT" vystavit kamkoliv ve svém domě. Ať už to bude pokojíček, vedle televize, počítače či k posteli.  

Jednou jsme lidská rasa, takže "Stay united!" :-)
Ponořte se do světa World of Warcraft a spojených aliančních národů i Vy!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Warcraft
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 666 g
Výška: 36 cm
Obvod (pružný): 65 cm (+/-)
Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: