Světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

14 hodnocení
3 999 Kč –25 %
Světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR" Plně kontaktní! Multi-color!!!
3 999 Kč –25 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Model z oblasti levnějších mečů, typu RGB. Nový Cool design. Funkce změny barev, pohybový senzor, dotykový senzor a mnoho dalších.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

 "Dathomir zrodil spoustu válečníků. Hrdých, oddaných ale hlavně silných!"

Rudá planeta Dathomir je sídlem rasy Zabraků, válečníků jenž si říkají Noční bratři. Hrdí a silní válečníci, jenž bojují do posledního dechu a nikdy se nevzdávají. Mezi těmito válečníky se nachází i jedinci, jenž jsou nadáni v síle. Tito válečníci se pak mohou stát Rytíři Jedi nebo Sithy a tak získat své světelné meče. Chcete se i Vy cítit jako jeden z těchto válečníků? Tak to světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR" čeká právě na Vás!

Světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je detailně propracovaný a originální. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "WARRIOR OF DATHOMIR"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 Bitva se světelnými meči: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: 113 cm
Délka rukojeti: 27 cm
Hmotnost rukojeti: 332 g
Hmotnost celek: 450 g
Materiál: hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: