Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB" Plně kontaktní! Multi-color!!!

1 hodnocení
8 999 Kč –50 %
Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB" Plně kontaktní! Multi-color!!!
8 999 Kč –50 % 4 499 Kč 3 718 Kč bez DPH
Skladem

Plně kontaktní světelný meč verze RGB. Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB" Plně kontaktní! Multi-color!!!

  "Síla není náš vládce, ale služebník. Musíme využít její moc do poslední kapky!"

Uvnitř temné kruhové jeskyně se od stěn odráží šum několika hlasů. Desítky Sithských akolytů se shromáždilo aby provedli mocný rituál, který zvrátí průběh války. Temná strana v tomto místě je silná a její moc si žádá oběti. Poslední sova zaříkadla, temná energie proudí ve vzduchu a rituál se pomalu chýlí ke konci. Všichni přítomní pociťují novou dávku energie a jsou odhodláni ji využít a dovést Sithy k vítězství. Přidejte se do řad Sithských akolytů a rozhodněte o osudu galaxie!    

 

Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče je detailně propracována a oplývá originálním lesklým designem. 

Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 2000 mah a dodává proud ve výši 3,7 V. Takže naprosto zmizí potřeba nakupovat baterie, nebo nakupovat dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče. Krom toho meč oplývá funkcí aktivačního pohybu. Což znamená že meč můžete aktivovat pouhým trhnutím vpřed a trhnutím zpět opět deaktivovat. :) 

Samotná čepel je vyrobená z velice odolného Polykarbonátu, takže se nemusíte bát do boje s tímto mečem opřít! :) Jak již bylo řečeno, jedná se o plně kontaktní světelný meč, který není pouze a výstavku, ale je možné s ním naplno bojovat. Meč je vybavený i senzorem dotyku, který při kontaktu s jiným mečem, nebo jiným předmětem v dostatečné síle vydá zvuk jako při kontaktu skutečného meče.

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "SITH ACOLYTE - RGB"
- Napájecí kabel 
- Dutý tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 

Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: 118,5 cm
Délka rukojeti: 31,4 cm
Hmotnost: 258 g
Materiál: hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: