Světelný meč "SITH ACOLYTE" Plně kontaktní! Multi-color!!!

6 hodnocení
15 999 Kč –50 %
Světelný meč "SITH ACOLYTE" Plně kontaktní! Multi-color!!!
15 999 Kč –50 % 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Plně kontaktní světelný meč verze Xenopixel. Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "SITH ACOLYTE" Plně kontaktní! Multi-color!!!

  "Síla není náš vládce, ale služebník. Musíme využít její moc do poslední kapky!"

Uvnitř temné kruhové jeskyně se od stěn odráží šum několika hlasů. Desítky Sithských akolytů se shromáždilo aby provedli mocný rituál, který zvrátí průběh války. Temná strana v tomto místě je silná a její moc si žádá oběti. Poslední sova zaříkadla, temná energie proudí ve vzduchu a rituál se pomalu chýlí ke konci. Všichni přítomní pociťují novou dávku energie a jsou odhodláni ji využít a dovést Sithy k vítězství. Přidejte se do řad Sithských akolytů a rozhodněte o osudu galaxie!    

Světelný meč "SITH ACOLYTE" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče je detailně propracována a oplývá originálním lesklým designem. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu. Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele. Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru). 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "SITH ACOLYTE" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "SITH ACOLYTE"
- Napájecí kabel
- Plný tubus (Neopixel/xenopixel)
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB Fleshka 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

 

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: STAR WARS
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: 118,5 cm
Délka rukojeti: 31,4 cm
Hmotnost: 258 g
Materiál: hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: